SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3362305

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
tony: ja też tak mam czasami, np w 3 serii prawie nic nie czuje że wchodzi. Jeżeli chodzi o odrywanie klatki, a raczej jej nie odrywanie. Być może, mieśnie sątak zmeczone żę nie mogą już sie unieść. Kurde nie wiem.... Wypowiedź po ch.... fest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 199
moj brat tez tak ma, jest tak sztywny ze nie moze sie wyzej oderwac ale napiecie miesni jest wiec wszystko gra. Wisez tony, kazdy wykonuje to troche inaczej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Z tą klatką to jeszcze nic, ja mam czasami tak że jak leże to nie mogę oderwać głowy od ziemi ;p;p Centralnie jak by ważyła tone. Raz już tak robiłem że unosiłem klate a głowe miałem wyluźnioną i centralnie zwisałą mi do tyłu, ale to było niewygodne...
Ale ogólnie myślę że to dlatego że ćwiczenie robi się jednym cięgiem bez żadnych przerw ( nie licząc tych 15 sekund :D ).
I powiedz mi jeszcze jedno, moje cwiczenie wygląda następująco:
1. Biorę wdech i sie podnosze, powietrze wypuszczam opuszczając się i tak w kółko.
2. J jak sie podnoszę i już czuje że mięsień mnie skromnie grzeje to robie takie 1-2 sekundowe przerwy między następnym powturzeniem, czy nie powinienem może tego robić?? Czy robić do bulu ale bez takiego małego odsapnięcia między powtuzeniami?? Na tym pytaniu mi najbardziej zależy, ponieważ jestem w 4 dniu a trening zajoł mi 18 minut ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 245
ej tony mam takie pytanko ile ty masz lat,wiesz nie chce się z ciebie śmiać i nie pytam się dla śmiechów, ale może jesteś jeszcze za młody i twoje mięśnie są jeszcze za słabe na wykonanie takiego cięzkiego treningu?? Jeśli już teraz sobie nie radzisz(a mówisz że to dopiero 4 dzień) to proponuje ci żebyś narazie spasował sobie z tego treningu i zrobił tak jak WOjtaZ i narazie przez jakiś miesiąć poćwiczył sobie mięśnie brzucha robiąć normalne brzuszki, jest kilka dobrych ćwiczeń dzięki którym wzmocnisz swoje mięśnie i będziesz gotowy by zrobić a6w. Myśle, że powinineś tak zrobić i narazie nie upierać się na a6w.
Ale oczywiście zrób jak chcesz:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Tu sie nie zgodze. Ja zaczynalem z marszu A6W i ukonczylem dopiero za 3 podejsciem, ale jak na wstepniak (zaprawa) tez jest bardzo dobry ten trening.

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
A więc brzuszków chyba nie robiłem od paru lat, ponieważ miałem zwolnienie z w-f"u. Wiecie alergia i jakoś mi sie juz nie chciało siedziec tam w szkole ale ćwicze na własny rachunek tzn nie w szkole, ale rowet pompki bieg itp, brzuszków nie ćwiczyłem :D. NAjgorsza jest ta szyja i brzuch z dnia na dzień mnie bardziej boli (zakwasy)
Ale ja się nie poddaje i dalej ćwicze. I zobaczymy co sie bedzie dalej działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Walcz. Zakwasy zejda po kilku dniach.

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
No mam nadzieję. Ale to fakt najbardziej sie czuje górne partie mięśni brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 245
http://www.fitness.76.pl/streching.html wejdz sobie na tą stronke, znajdź ćwiczenie dotyczące mięśni brzucha i je wykonuj po a6w, jest to ten streching (rozciąganie mięśni) o którym już była mowa. Rozciągając mieśnie po każdym treningu a6w zakwasy powinny przejść. Ja rozciągałem brzuch od pierszego dnia treningu i nie miałem ani razu zakwasów, więc i ty spróbuj tony:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
tony (hawk) : nie ,,odsapój" miedzy powtórzeniami, od razu rób. Przez te mini przerwy tracisz gdzieś 3 minut.

Robisz błąd. Robisz wydech i podnosisz, a nie wdech
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium