SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366494

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 604 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2468
andy nikomu nie chcialem dowalic !!!!1 nie jestem tak daleko jak ty i nie wiem czy jest latwo to wszystko zrobic bez kilkusekundowych przerw :D wydaje mi sie ze tak. ale przxekonam sie za kilkanascie dni . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
wrest: nie chciałem urazić ;) Po prostu opis Twoich przypadłości pokrywa się z moimi problemami przy rozpoczynaniu szóstki - a ja jestem początkujący..
andy: No tak, tak, chodziło mi właśnie o dwusekundowe w miejsce trzysekundowych ;) btw: jak przeżyjesz te ostatnie 4 dni zarzucisz foty? Możnaby się trochę pocieszyć, mieć jakiś cel - dotychczas za dużo zdjęć się nie widywało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
Bleh właśnie jestem po 2 dniu, bolą nogi, kark, kręgosłup no i brzuszek troche :) Ale damy rade:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
na początku bedzie bolało pewnie nie cwiczyłes za bardzo tych parti miesni co cie bolą i dlatego zycze miłego treningu

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
Ja jestem juz po 9 dniach i juz widac efekty tluszczyk sie troche spalil gorna czesc brzucha ladnie jzu wyglada tylko dolna nadal byle jak no ale mysle ze po skonczeniu szostki bedzie gies

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
musi byc

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14012
buchu, SOG za trening bo jeszcze nie dalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 835
Andy13 mógłbyś byc trochę grzeczniejszy chłopaki nie wiedzą i chca się dowiedzieć...więc przerw nie powinno się robić Andy jaki by nie był ale ;-P ale w tym ma akurat rację.Najwyżej 30 sekund przerwy.Bo A6W polega na długotrwałym obciążeniu mięśni bez przerwy.Mysle ze 30 sekund nie zaszkodzi :) bo mięsnie i tak nie zdążą jeszcze ostygnąć a Wy uspokoicie oddech i tętno co pozwoli wam owocniej cwiczyć w następnej serii.Nie rezygnujcie z 3-sekundowego przytrzymania broń Boze ludzie!!!! to jest główne przesłanie treningu!!!To właśnie prztrzymanie w max spięciu daje najwięcej!!Pozdro

Strach przed śmiercią jest gorszy niż ona sama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
Sory wam wszystkim za moja niegrzecznosc.fotow nie wrzuce bo nie mam cyfrowego. starajcie sie nie robic przerw mi na poczatku bylo ciezko ale przetrzymalem ale teraz juz za to nie mam zadnytch problemow z tym.
widze ze nas Buchu odwiedzil i co w koncu zrobiles ten trening?
caly czas zastanawiam sie czy wrzucic trening moj co wymyslam wlasnie go ktory bede robic tak tydzien po a6w nie wiem czy sens i czy wogole ktos bedzie go robil.podpowiedzcie. ale ostrzegam ze to nie bedzie latwy trening i bedzie on na gorne partie.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 59 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 412
czy jeśli bardziej bolą mnie górne partie brzucha to znaczy, że później to te partie będe miał lepiej wyrzeźbione??

Moge robić te ćwiczenia rano i wieczorem jesli wytrzymam? Będą lepsze wyniki ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium