SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363329

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3820
no spoko ale zwróć uwage na to że najważniejsza cześcią ćwiczenia jest przytrzymanie w maksymalnym napięciu bardzo wiele osób ma problemy z dotknięciem kolan łokciami a co tu dopiero mówić o utrzymywaniu sie w rekoma odwiedzionymi na boki:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
Cecha dobrego treningu (zwlaszcza jesli trenuja osoby ktorym trudnosc sprawie przyciagniecie sie blizej kolan z odwiedzionymi lokciami)jest przede wszystkim bezpieczenstwo, dopiero pozniej skutecznosc, ktora tak czy inaczej scisle sie laczy z tamta cecha :)

"Always forgive your enemies. Nothing annoys them so much."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 249
jezu jak przeczytalem jakie efekty niektorym to poprzynosilo 4cm w pasie 10 kg 3,5cm w pasie , a ja po dwoch cyklach schudlem tak okolo 1kg a w pasie to nie wiem ile stracilem tak z 5mm no ale zawsze cos teraz robie abs bo tego a6w chyba jakos zle wykonywalem ;/ bo za duzo to nie dalo tylko sobie skrzywilem miesnie

Wiecej potu na treningu mniej krwi na ulicy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
teraz ja wymienie się z wami moimi efektami po tym treningu
ogólnie zatrzymałem się teraz na dniu 31 - nie chce już mi się codziennie tego robić i jade średnio co drugi dzień po 20 powt. -może niedługo wznowie cykl i pójde do przodu ale do czego zmierzam- no więc po tych 31 dniach zauważyłem znaczny spadek tkanki tłusczowej a także w mniejszym stopniu mięśniowej a tymsamym uwyraźnienie mięsni brzucha-musze się przyznać że nigdy nie miałem dotychczas tak widocznej kraty, poszło mi również sporo w pasie bo ja wiem ze 2 cm w dół ale ogólnie jestem chudy(ok z 75 na 73cm)i od razu z góry uprzedzam że jeśli ktos robi mase niech nawet nie mysli o tym treningu bo to mija się z celem.
Jeśli chodzi o samo wykonywanie cwiczeń to jest ono męczące, przy tym miewam często bule kręgów krzyżowych i szyjnych-zawsze po treningu obowiązkowo ćwiczenia rozciągające na kręgosłup

Zmieniony przez - radziu16 w dniu 2005-08-09 22:24:42

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
widzieliscie na 61 stronie te fajne gify??
jak ktos ma watpliwosci jak cwiczyc tak wszystko zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 397
ludziska znacie jakies ćwiczenia na skośne miesnie brzucha?? na te nieszczesne boczki?? poradzcie cos :>????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
Zdaje sie ze brzuszki wykonywane jakby bokiem sie sprawdzaja, aczkolwiek sa niewygodne dosc i sama nie przepadam za nimi. Wykonuje sie je w lezeniu na boku. Podnosimy nasza gorna czesc :D jakbysmy chcieli wbic sie w sufit pod pewnym katem (uzywam takiego porownania bo dotykanie lokciem biodra, nie daje zadnego efektu raczej :) ) i tak wybrana liczbe powtorzen.

Cwiczeniem natomiast ktore lubie, dobrym na talie i rzezbiacym skosne miesnie brzuszka jak najbardziej jest skrecanie tluowia w pozycji stojacej z rekami ciagnacymi tenze ruch rozlozonymi po bokach. W silowniach dostepne sa urzadzenia z kolkiem, na ktorym stajemy, trzymajac rece na specjalnym drazku i skrecamy biodra. Z powodeniem jednak udaje sie zastapic kolko domowym parkietem oraz skarpetkami lub jesli tych komus zal szmatka, ktora bedzie sie 'slizgac' :D Istotne ofc jest to zeby napiac miesnie do tego, plecy prosto :)
Jest to cwiczenie jak pisalam na talie, rzezbi miesnie ukosne, ale podejrzewam, ze nie w stopniu, ktory zadowoli panow, cwiczenie raczej kobiece :)

"Always forgive your enemies. Nothing annoys them so much."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45
Poza tym odsylam do postu https://www.sfd.pl/temat92080/  punkt 5, o poszczegolnych grupach miesniowych, tam powinno byc cos interesujacego dla ciebie :)

"Always forgive your enemies. Nothing annoys them so much."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
sretosklony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3820
ahueuehh:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium