SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366081

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
Apocalips: Miałem dwie załamki. Jedna miedzy 24 a 25 dniem, pochorowałem się ostro wtedy i jeden dzień musiałem opuścic (tak pisząc dokładnie to nie opusciłem a wykonałem niepełny zestaw), potem bedac nadal chory ale już na lekach, "ustawiony" zaparłem sie i cwiczyłem dalej.. Druga załamka była między 31 a 32 dniem. Z różnych względów losowych musiałem być dzień wczesniej w tip-top formie, więc sobie odpuściłem jeden dzień - a potem strasznie nie chciało mi się wrócić do treningu.

Przy okazji jedna uwaga: doświadczyłem na sobie że niepełne wykonanie lub przerwa (zwłaszcza "późno" - w sensie sporej ilości zrobionych już dni) wybija z rytmu treningu. W moim wypadku mięsnie się musiały z powrotem przyzwyczajać do obciążenia, bo przez jeden dzień zdąrzyły zaczynać odwykać - co było średnio przyjemne.

Teraz rozumiem dlaczego dopuszczalny jest tylko jeden dzień przerwy, zaś przerwy jako takie są niepolecane.

Podpisuje się pod tym i jako osoba która to na sobie przeszła też odradzam. Jak TRZEBA, to TRZEBA, ale jeśli można przerwy uniknąć to zdecydowanie unikać należy.

Zmieniony przez - AbrahaM3K w dniu 2005-03-13 23:37:51

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Wniosek godny poparcia. Jak najbardziej nalezy unikac przerw, bo sie lenia lapie i to takiego po calosci

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1029
Postaram sie unkiać przerw bo jak siebie znam to po jednym dniu zwłoki już mi sie nie będzie chciało wracać...

Life is a bitch and all deppends on how you treat her...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Podajcie linka do topiku wktorym sa fotki z wynikami!! Szukalem i nie moglem znalezc!! ;-/

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
EIsbeY: Prosze bardzo: https://www.sfd.pl/temat186677 

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
No wczoraj zaczolem :) co prawda to drugie podejscie bo przez chorobe dwa tygodnie temu po 5 dniach zrezygnowlem, ale teraz dam rade :) 3majcie kciuki!

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 128 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2122
Thx AbrahaM3K

EisbeY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2447
ja dzisiaj po rannym bieganiu robiłem 1 dzień. Jak skoncze to zapodam fotke to oceny.

nigdy nie należy sie poddawać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2973
Od dzisiaj ruszam, do tego po "6" bede smigał n rowerku z jakas godzinke. Zobaczymy czy dam rade:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
ja mam za soba juz 7 dzien i serio czasami mam trudnosc w wykonaniu calych cwiczen... tzn wykonuje je ale pozniej juz ledwo co sie odrywam od podlogi, miesnie mnie pala i nie dam rady ale poprawe widac juz

Zmieniony przez - -Blink182- w dniu 2005-03-14 23:34:52

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium