SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366787

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
26 dzien ,troszke lepeij ale nie ma jakis super efeltopw,a co potem kiedy skoncze 6 tygodni co dalej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
11 dzień zrobiony !!;]

Wieć tak czym większa seria tym mniej boli to fakt ale jak sobie dotkne mięśni to sa bardzo ale to bardzo twarde (naprężone) gdyby nie tluszczyk którego mam około centymetra(tak mi sie wydaje) to bym miał całkiem fajny 6sciopak.

11 dzień dalej zero potu :(

Jest tylko jeden sposób żebym sie pocił trzeba znowu w halówke pykać tam przyznaje że troche mokry byłem i było ok

JUTRO DZIEŃ 12 DAMY RADE :P

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14578
mam pytanie, nie trenuje juz jakis miesiac ogolnie bo nie starcza mi czasu. wczesniej udalo mi sie chodzic na silke przez 3 miechy,jednak potem nie bylo czasu. czy teraz stosujac ten trening na brzuch i nie cwiaczac "powazniej" innych partii na silce to czy musze do tej 6 weidera stosowac jakas diete jak to ma miejsce gdy cwiczymy sytematycznie na silce????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
12 dzień zrobiony jest dziarsko jak hoy ;]
Efekty mam bardzo hmmm mięśnie są bardzo twarde - ale efektów wizualnych hm czy ja wiem nie widze specjalnie ale wkońcu ja sie widze codziennie może troche tłuszczyku mi zeszło ;]

13 DZIEŃ JUTRO !! a jaaaaaaaaaaaaak

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 313
Mi zakwasy przechodza :] Jutro lekki trenig i zaczyma w poniedzialek dieta ustalona i wszystko pod kontrola :].
Powodzenia Wodny ;]
Trzymajcie za mnie kciuki pozdrawiam. pa ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
Dzięki TURDUS

Dzisaj 13 dzień miejmy nadzieje że nie pechowy i dam rade ;]

No co z tymi zdjęciami ?? zakonczył to wkońu ktos ??

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2062
hehe, wiekszosc pewnie zaprzestalo niz zakonczylo cwiczenia

"Nienawiść do policji tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany...HWDP"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomiędzy seriami - "szóstkami" też nie robi się przerw???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2062
jak potrafisz bez przerwy to rob bez.jak nie to zrob 20-30 sekund przerwy.(powinno sie nie robic przerw)

"Nienawiść do policji tak zostałem wychowany, ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany...HWDP"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium