SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359820

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3820
podnosisz sie do takiej wysokości przy której czujesz ze wyżej nie dasz rady, wtedy przytrzymujesz w tym momencie 2-3 sec i od nowa
Swoją drogą też mam pytanie do was, mianowicie słyszałem, że owijanie brzucha folią przy bieganiu wspomaga w dużej mierze spalanie i rzeźbe czy to prawda?? Czy przy a6w polecacie taki pomysł??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
No ponoć. Kolega mi opowiadał że goście z nadwagą w lato biegali owinięci folią i jeszcze jakimiś kozuchami. Spalali tłuszcz ale po bieganiu nie mogli sie ruszać, jakoś sie chyba przegzali :]:] Ale ten temat jest ciekawy naprawde !! Co o tym myślicie?
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
XIM: przytrzumuj dłużej na tę strone. Tzn te 3 sec na pewno i rób tak jak pisali (wiecej do danej nogi)

Jeżeli chodzi o folie.... Mając ją na brzuchu zaburzamy termoregulacje organizmu (brzucha) przez to, bardziej sie pocimy w tej cześnci "spalamy tłuszcz", wyrzucamy toxytny na zewnątrz. To działa jak "sauna". Ale 2 sprawy. 1 jeżeli chcesz to stosobać, duuuużo pij (polecam wode) oraz smaruj brzuch czymś - olejek, balsam (żeby nie był poparzony)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
Są 3 rodzaje ludzi ci którzy umieją liczyć i ci którzy nie umieją liczyć :P
Po 1 a po 2-gie ?? :P

A powiedzcie mi stosuje to a6w ale nie mam zadnej diety ani nic czy schudne o ileś cm w brzuchu jak tak to o ile ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Czy mam Ci wprost napisac ze pytanie bylo glupie, czy sam do tego dojdziesz? Czlowieku. To jest indywidoalna kwestia organizmu i nikt tu nie jest wrozka, zeby Ci to powiedziec. Zrob, zmierz ile brzucha Ci zeszlo i powiedz co Ci wyszlo

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
No tak ale czy bez redukcji schydne w brzuchu czy tylko go wzmocnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
1) zalezy ile masz tego brzucha
2) zalezy od przemiany materii
3) jam masz sporo, to do A6W dorzuc aeroby (bieganie, plywanie, rowerek, seks itp)

Troszke zawsze zbije, ale glownie jest to trening wzmacniajacy i na rzezbe, a nie na tluszczyk.

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 230 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1978
No to czyli jak mam duży brzuch to mi sie nei opłaca tego robić bo i tak nie schudne i tak. Dobrze rozumuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3820
właśnie zalezy od tego czy też zawsze byłes troche przy masie czy raczej ciężej było ci ją załapać, bo u mnie było tak że zawsze byłem szczupły bo bo prowadziłem aktywny i bardzo sportowy tryb życia, potem przerzuciłem sie na siłke, trening na siłce żarcie i tak sie zaniedbałem, teraz robie a6w 25 dzień i efekty bez diety naprawde bombowe(dla mnie) to znaczy nie sa w postaci jakiejś kraty ale nareszcie nie musze wciągać brzucha a co najważniejsze jest płaski, to był mój najwyższy priorytet, który w zasadzie osiągłem postaram sie ukończyć trening jak mi sie uda zobaczy sie co jeszcze wycisne z niego:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 434
ja dzis 23 dzien...corazmniej sie chce...ale dam rade:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Wiecej