SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3362139

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
a ja nie wiem jak robici cw 5 normalnie machac nogami jak ucza w przedszkolu rowerka :/ czy jak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715
Kurcze wypadły mi dwa dni przerwy... :/ zaczynać od nowa czy jechać dalej z tym koksem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
renika-spokojnie jedz dalej ja nie raz mialem takie przerwy
kisl -ja podnosze tulow i lopatki i naparzam nogami a oprocz tego skrecam tulow to w jedna to w druga strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 259
Ja bylem przy 16 dawno temu zrezygnowalem za nudne to i dlugo sie robi ! ciagle to samo nie mowie ze zle bo efekty nawet byly ale monotonne to strasznie pozdro odrazu spytam kiedy najlepiej robic brzuszki po kolacji przed spaniem, rano ... thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
jesli chcesz zgubic fat to najlepiej rano naczczo albo wiecozrem pozno po ostatnim posilku a jesli nie masz nic do zgubienia to obojetnie tak 2-3godz po posilku jz mozzna smiaro robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 715
nadgosu2 thx robie dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 259
Dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
renika nie ma problemu rob sobie spokojnie dalej 3mam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 237
ufffff ja już po 34 dniu ćwiczeń.. jeszcze tylko 8 dni do końca
a jak u was?żyjecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2492
ja sie zabieram za 22 wlasnie-powinno pujsc gladko jak zawsze a pozniej porovbie jeszcze jakies podnoszenie nog kilka serii na dolne partie brzucha bo tutaj efekty sa najmniejsze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium