SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363118

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2122
to jest trening na wyrzezbienie brzucha czy tez powoduje wzrost miesni brzucha????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Troche rzezbi, troche buduje, troche odchudza. Duzo osob traktuje go jako trening aerobowy, Ja jestem po i stwierdzam ze bylo bardzo ciezko wytrwac do konca. Moje efekty mozesz sobie zobaczyc na linku pod wypowiedzia. Osobiscie polecam, bo wyrabia sie szesciopak.
pozdro

Człowiek wart jest tyle, ile dobrego uczynił
Moje foty po a6w do oceny http://www.sfd.pl/temat198423/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
AbrahaM3k czy w takim razie bylbys w stanie podac mi strone na ktorej znajde te cwiczenia roznymi typami urządzen:D:D... niewiem przez gg moze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
Hej ja dzisiaj robiłam 14 dzień i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych efektów mięsnie stały się bardziej widoczne a i przy okazji straciłam 4 cm. CO do zmniejszenia sie brzuszka to nie wiem czy to tylko zasluga A6W czy innych ćwiczeń i dietki. W kazdym razie efekty są mobilizujące a sam trening nie wydaje mi się cieżki( przynajmniej jak narazie) tylko jest strasznie monotonny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 320
No i ma jedną wadę jeśli chodzi o kobiety. Likwiduje wcięcie w talii.
Zostało mi 11 dni do końca.
Zaczyna być hardcore'owo.
Jak skończę to idę na ABS.
A żeby rano się nie nudziło, ruszam ze sztangą na łapska ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40
ja mam pytanko a pro po cwizenia 1 i 3 . kiedy jest 1 powtorzenie ? czy przerwy miedzy seriami nie sa wskazane, czy nie bedzie gorszych efektow jak zrobie se 30 sek. przere pomiedze seriami?

najlepsza chwila poranka, kreska koksu do sniadanka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 250
Sklon do jednej a potem do drugiej nogi liczy sie jako powtorzenie. A co do przerw to nie wiem bo ja nie robie. co do wciecia w tali to ladal jest, nie zauwazylam zaniku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 543
hej dawno mnie nie bylo, teraz zobaczylem :) maro_sz_17 no gratuluje efektu sa rzeczywiscie widoczne, ja mialem przerwe skonczylem na 23 dniu niestety ale i tak jestem zadowolony z efektow, za 2 tyg startuje od nowa z a6w. Narazie pracuje nad zrzuceniem jeszcze troche tluszczu, ale juz niewiele mi zostalo wiec jest dobrze, chodze na basen cwicze itd. pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 320
To poczekaj, aż będziesz na dniu 30, dzień 14 to początki :p
Generalnie skośne mi je zabiły, ale podejrzewam, że kilka dni po zakończeniu zacznie to trochę wracać do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 276
Powiedzcie mi.. Jakie jest dobre cwiczenie na spalenie tluszczu z brzucha glownie z bocznych partii.. bo z tym mam problem:/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium