SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359816

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tanner ja wlasnie dzisiaj wczesniej zrobile 6 bo hmm no wiesz ...piatek )nie dobrze bo jestem na redukcji ale nie moglem wytrzymac jeden wieczor na tydzien musialem odposcic ale od jutra rana znow platki, twarog itd :) juz nie moge sie doczekac piatku za tydzien :)

Mariusz no miesnie bola przy cwiczeniach. ale jak ktos ostatnio napisal przy robieniu trzech seri pierwsze dwie bylo z bolem a trzeciej w sumie wogole nie czulem nie wiem czemu, czy miesnie sie tak rozgrzaly nie mam pojecia

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
5 dni za mna pki co sie czymie ale podczas rbieia ćwiczeń miesnie tylko bolą puźniej nie. Jak narazie zero potu tylko mi sie palce pocą gdy mam dłonie splecione za głową tak to lipa na mnie to chyba tak nei podziała - kilkanascie wypwiedzieci wcześniej koelśpisał że ręcznik musaił podstawiać a u mnei lipa

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
za mna 8 dzien, mam nadzieje ze wytrzymam, o ile 7 dzien byl okropny, to dzis poszlo, lekko, lawtwo i przyjemnie...oby tak dalej

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
sog za artykół jedno pytanie czemu art nie jest podwieszony

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
Benek, czasami trzena sobie odpuścić... Ja jak przez dwa tygodnie nie pójdę z chłopakami na piwo to też wariuję. I muszę sobie tak 4 wypić. Więc wolę iść raz w tygodniu na 2 browarki lajcikowo, poza tym piwo nie jest takie najgorsze (jeśli nie liczyć alkoholu...).

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
A ja postanowiłem że nei bede pić i od poniedziałku nawet łyka piwa nie wypiłem i puki co nei mam zamiaru pić. Piwo kaloryczne wódka wysysza. Mysle że wytrwam. Chłopaki mam troche przerombane gardło mnie dalej boli ale jakoś wymęcze ten 6 dzionek ;]

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 570 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4003
kurcze a ja gdzieś zgubiłem się w liczeniu dni

w końcu będe duży i silny :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11440
Dałem d***. 30 dni poszło i niestety przerwa, więć wychodzi na to że od początku ;-(. No cóż wytrwałem 30 dni wytrwam kolejne 42. Trzymam za was kciuki i wrzucajcie foty nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 242 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1179
keicam ile miałeś ten przerwy jezeli dzień to ejdz dalej, nawet jak 2 dni to pojedz :P.

Ja dzisiaj 7 dzień bedzie ;]

<>> When is no more room in hell, the dead will walk on earth <<>


MOJA PRZEMIANA W TRAKCIE ;) http://www.sfd.pl/OD_ZERA_DO_BOCHATERA_:_-t669318.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
****a miałem 2 di przerwy ale lecem daleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :D

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Wiecej