SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3359844

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
czyli dobrze zaczołem ,2 dzień już za mną :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41
Ja dziś miałam 9 dzień, super mi sie robi HAHA. Brzuch twardnieje Do tego dietka, basen i wf. Kilosy same lecą jest OK> Weider to spoko koles :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41
Qman 87 ja w 5 cwiczeniu mam ręce jak w 3 i 4 a w 5tym mam tak jak w 1 i 2. Tak ma być ! Bo 5te ribisz tak jak 3 tylko ze bez 3ekundowej przerwy, a 5te tak jak 2 tylko ze z wyprostowanymi nogami a nie ugiętymi. rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32
jestem po 4 dniu więc mysle że ten mały błąd zle nie wpłynie na całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 704
mam pytanie :) zrobilem ja juz raz... minelo moze ze dwa miesiace ale chce robic sobie 2 serie po 20 powtorzen codziennie i czy to jest rozsadne? Beda efekty? Czy lepiej moze zaczac od poczatku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41
A jakie miales efekty ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1922
konrad, zacznij sobie od mniejszej ilości powtorzen (3x14 v 3x16) bo inaczej znudzi ci sie po 3 dniach. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 704
efekty byly takie ze twardy byl brzuch jak sciana ale zeby kaloryfer wygladal tak jakbym chcial to nie :). ok to zaczne sobie tak jak mowisz. dzieki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2972
Witam , A6W jest dobry treningiem lecz wspaniałych wyników raczej nie można spodziewać się jak nie ma sie odpowiedniej diety. Osobiscie udało spalić mi się 4 cm w pasie(21dzień), nie stosując żadnej diety(chyba że za dietę można uznać niespożywanie słodyczy , dodatkowo nieregularnie jezdzilem na rowerze 3-5 x w tygodniu . Polecam trening osobom ktore mają niewyrobione mięsnie skośne bo głownie one pracują i spala się na nich warstwa tłuszczowa ,a tzw. "oponka" została , może jak skończę trening to wreszcie zejdzie mi i umieszczę fotki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41
A ja się trochę zaczynam martwić bo miałam dziś 12 dzień i prawie brzuch nie bolał... wczoraj też nie.
Az sie zastanawialam czy cos nie zaczęłam źle robic, probuje mocniej ale ciagle nic, zero bólu. Zastanawiające? :/
Wczesniej bolał dośc mocno przy 1 i 2 serii, a 3 juz mniej, ale teraz to juz prawie wcale nic. A przy 6tym ćwiczeniu pocilam sie jak swinka a teraz tez nic.. o co come on?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Wiecej