SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366878

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
.

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200
witam wszystkich
mam zamiar rozpoczac ten trening, czytalem troche tych stron o nim ale jeszcze nie jestem jednego pewnien...
jestem na treningu na mase, jem duzo, biore odzywki bialkowe itd.... wiadomo ocb
treningi na grupy miesniowe mam wieczorami, no i mam pytanie czy jesli ten trening na brzuch bede robil codziennie rano na czczo, dopiero po 30 min. zjem sniadanie, to moge spodziewac sie jakis efektow, i czy nie przeszkodzi to w rozwijaniu masy innych miesni (bo niektorzy twierdza ze np. areoby przeszkadzaja w tym) dodam ze jesli jest to nie wskazane to poczekam az skoncze te treningi na mase i wtedy rozpoczne+ ten trening brzucha (ale koncze dopiero za 1,5 miesiaca, wiec chcialbym juz zaczac ten brzuch... bo sie troche tu napalilem na ten trening)
prosze o odpowiedz
z gory dzieki
pozdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a o to efekty po treningu w sumie efekty sa zadowalajace ale myslalem ze lepiej dolne partie bedzie widac. jak zaczołem teraz ABS to mam zakfasy jeszcze :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
widmol: Dobre pytanie prosze o nastepne A na poważnie..

No cóż odpisze opisując swoje doświadczenia. Jestem ektomorfik czy jak ktoś woli "hardgainer" - osoba kiepsko przybierająca mase. Przez pewien czas równoczesnie robiłem trening na mase i A6W, konkretnie przez pierwsze 2 tygodnie A6W. W tym czasie przybrałem normalnie (jak na moje wyniki) na masie i nieco podrzeźbiłem(wstępnie) brzuch. Potem z różnych względów przerwałem trening "na mase" - głównie przez zmęczenie mięsni przez A6W i (chyba - pisze chyba bo już wtedy nieregularnie trenowałem "masowo") zanik przyrostów masy. Jako że zarzuciłem masowy to nie mogę napisać jakie mogłyby być efekty ich łącznej kombinacji.

Wnioski, wnioski mogę jedynie opierać na pierwszych dwóch tygodniach. Myśle że (jeśli ci się spieszy) być może (dużo zależy od twoich cech indywidualnych) możesz zacząć A6W na dwa tygodnie przed skończeniem treningu "na mase". Ale radziłbym skończyć jedno a potem zacząć drugie.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150
...a robic to najlepiej z rana ...na czczo...czy wieczorem ??

grror

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Jak Ci wygodniej. Tylko nie od razu po posilku, zeby obiadek, czy kolacja nie musialy byc zdrapywane z sufitu

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
grror:

Są argumenty za ćwiczeniem rano/na czco i za ćwiczeniem wieczorem.

Za ćwiczeniem rannym przemawia to że:
1) ćwiczysz na pusty żołądek, nic sie nie odbija, nie chce "wrócić" :)
2) spalasz tłuszcz, w tym czasie (rano) w wątrobie nie ma śladu glikogenu
Przeciw: może się "ciężej" ćwiczyć..

Za ćwiczeniem na wieczór przemawia: Lepsza energetyka organizmu
Przeciwko temu z kolei:
1) mniejszy efekt redukcji tłuszczu
2) dyskofort związany z spożytym wcześniej posiłkiem. Generalnie uważam że od posiłku do A6W powinno upłynąć 2-3 godziny, inaczej może być erhm nieprzyjemnie.

Poza tym apeluje: czytaj wątek - na to pytanie padła już odpowiedź, i to z tego co pamiętam pare razy.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 150
dzieki...no i sorki ....faktycznie nie czytalem wszystkiego ...wiec nie wiedzialem ze padla juz odpowiedz ....no nic ...dzikei jeszcze raz...:)

grror

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
grror:
nic sie nie stalo, ale .. generalnie jeśli czegoś nie wiesz, to spróboj przeglądać wcześniejsze wiadomości, na miażdżącą większość pytań kiedyś padła już odpowiedź. Jeśli się uda uniknąć wielokrotnego odp. na te same pytania - to łatwiej tu będzie coś znaleźć. Tu nie chodzi o złośliwości tylko o użyteczność tego wątku.

Aha, jeszcze jedno: mnie osobiście dobrze ćwiczy się tuż po wyjściu spod pościeli - organizm mam rozgrzany, moge zminimalizować lub nawet pominąć rozgrzewke. I w tym stanie dużo przyjemniej się ćwiczy, lżej..

PS. Nieopatrznie złamałem swoje dwie zasady, tj. robienia ćwiczeń rano (ćwiczyłem wieczorem) oraz unikania posiłku przed A6W (zjadłem). To drugie było sporym utrudnieniem.

Dzień bez treningu to dzień stracony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
Za***isty plan...juz po pierwszym dniu czuje brzuszek:D

Strenght and Honor!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium