SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3365591

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126
Tobie AbrahaM3K równiesz 100krotna dzięqwa za text,żeby niebyło że tylko SUPER SQN zbiera laury..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
Co mam zrobić gdy nie wykonam dziennego treningu ? zrobić tą samą liczbe powtórzeń na następnym czy zmniejszyć o jedną dawkę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
pisze ze w ost seriach trzeba wyrobic w 25minut. to daje 2,3 sekundy na 1 powtórzenie. zakładajac ze ruch zajmuje nam poł sekundy to zostaje 1,8 sekundy na spiecie. kłuci sie to wtedy z zasada ze spiecie ma trwac 2-3 sekundy...
teraz pytnianie- jak to robiły osoby ktore sa juz po 6 weidera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 371
czy calosc tego treningu wykonuje sie bez przerw? miedzy seriami ani cwiczeniami nie ma zadnych przerw i wszystko wykonuje sie jednym ciagiem? bo myli mnie w takim ukladzie podzial na serie :) bo skoro brak przerw no to brak tez serii, logicznie bylo by wtedy podac ile ruchow danego cwiczenia. moze sie czepiam, ale mimo wszystko prosze o rozjasnienie tej kwestii bo bardzo mnei ten trening zainteresowal :)

"Better to die than not to train" (Rolph Gracie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Hehehehehe, a ja myslalem, ze to mnie sie obliczenia nie zgadzaja

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2071 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5989
hehe 18 dzień i jest super, po wszystkim wkleje fotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 797 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1219
seria to 6 cwiczen a ze midzy seriami nie ma odstpów to inna sprawa
no tak jak bys miał pętle do while nie zrobisz tego 3 razy po iles tam powtorzen.

ps. saga dam kto rozpisze te cwiczenia w c++
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 507
ja juz A6W raz skonczylem i w czasie sie nie moge wyrobic w ostatnich dniach jest to niemozliwe poza tym trening spoko miesnie sie odznaczaja niedlugo zaczynam A6W drugi raz pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
wkurzaja mnie te wasze obliczenia.cwiczyc a nie gadac. praktyka a nie teoria. zaloze sie ze policzyles rowereq o wiele wiecej czasu niz zajmuje:-] ja obliczylem ile powinno zajmowac a6w to mi wyszlo 25 minut 40 sekund. ja ostatni dzien zrobilem w 21 minut nie wiem dlaczego, wszystko robilem jak nalezy.pozdro

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4277
andy13: Jesteś cyborg albo Arni S ;) "ew all in one" czyli Terminator :)

A na poważnie:
Nie uważam się za osiłka, forme mam niezłą - a czas wykonania ćwiczenia przy 13 dniu mam niewiele poniżej limitu, więc coś jednak tu nie gra z wyliczeniami, są moim zdaniem solidnie zawyżone.

Edycja: fakt faktem że mimo wzrostu ilości powtórzeń udaje mi się utrzymywać czas, więc stopniowo robie je coraz szybciej i sprawniej.

Wracając jednak do rozważan: Żeby się zmieścić w limicie 25min na całość 6W by trzeba było b. szybko wykonywać same ruchy i 2 sekundy poświęcać na spięcia.

Jeśli wykonujesz dłużej ruch i spięcie trwa dłużej (co przypuszczam ma miejsce w moim przypadku - powyżej 3-4 sek na spięcie, ale jakoś nie potrafie tego jeszcze opanować) to nie ma silnych żeby się w nim zmieścić.

Podsumowując: zgadzam się że 25 jest wartością modelową, ale trudną do uzyskania, a patrząc po efektach nie wydaje mi się by przekroczenie jej w umiarkowanym stopniu miało mieć jakieś drastyczne skutki.

Zmieniony przez - AbrahaM3K w dniu 2005-02-11 20:10:44

Dzień bez treningu to dzień stracony.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium