SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363094

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
A no właśnie ta cała szóstka jest bardzo dobra i polecam ją wszystkim bo po trzech dniach czuje różnice PROSZĘ POMÓŻCIE MI ???

SWI(L)DER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1092
piotr-ch
Moja mama aktualnie wykonuje "6" i też nie dotyka kolan łokciem, czasami robi nawet mniej powtórzeń, ale i tak dla niej do hardcore ... więc myśle że na początku w celu wzmocnienia mięśni brzucha można trochę przymknąć oko na szczegóły ... trudno wymagać aby osoba która nie ćwiczyła za wiele robiła idealnie trening, z którym ćwiczący od lat mają problemy ... warto może też zwrócić uwagę na lekką rozgrzewkę (szczególnie w przypadku osób starszych)- kilka zwykłych brzuszków, skrętoskłonów itp itd ... pozdrawiam

..a ja rosnę i rosnę - latem, zimą, jesienią na wiosnę ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Hejże hola!
Jestem po 7 dniu i nie powiem, można poczuć ten trening :)
Pytanie natomiast będzie z innej beczki. Otóż wydaje mi się, że jestem kurde za słaby nawet na robienie takiego cyklu. Dlaczego? Otóż szczególnie widoczne jest to przy ostatnim ćwiczeniu. Za fiksa nie dam rady nie odrywac dolnej części pleców od podłogi! Tworzy się przestrzeń, w którą spokojnie można wsadzić rękę - miałęm dawniej problemy z kręgosłupem i wygląda na to, że nadal mnie prześladują :( Staram sie z tym walczyc ale to trudne :( no nic, pytanie jest takie: Czy kontynuwać ten trening chociaż nie robię tego tak jak być powinno (tak mi sie wydaje) czy kuzwa dac sobie spokoj?
A 2 sprawa to taka, ze (zreszta przy kazdym cwiczeniu na brzuch tak mam KURDE) ze czuje jak pali mnie prawa strona, a lewa nic. Co bym nie robil - prawa strona to robi a lewa sie ledwo napina. I to jest problem :( Staram się robić ćwiczenia symetrycznie ale po prostu się nie da.
Kontynuwać trening?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
Zostaly mi 3 dni cwiczen i nie mam wymarzonej kratki(szczerze mowiac nie spodziewalem sie takowej po jednym cyklu gdyz mam lekkie zapasy) i chodzi mi o to co dalej? czy zrobic przerwe? czy kontynuowac trening zwiekszajac ilosc powtorzen? bo uwazam ze nie ma sensu teraz zaczynac od nowa bo to raczej nic nie da, wiec jesli ktos wie co zrobic w tej sytuacji to bede wdzieczny za odpowiedz!

Pozdro!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3253
Spróbuj może ABS II, albo naprzykład przez jakieś 6 tygodni zwykły trening na brzuch na siłce,a później znowu A6W.

Im więcej opinii wysłuch**e,tym bardziej jestem przekonany, że muszę stworzyć własną.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 708
a mozna stosowac ten trening gdy sie stosuje trening ACT??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 227 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1969
Qrwel - z tego co mi wiadomo to raczej nie da sie schudnac, spalic tkanki tluszczoweej w jednym, okreslonym miejscu. Wskazane sa aeroby tak, aby zrzucic fat z calego ciala... Ja preferuje bieganie, jazde na rowerze. Zalezy co wolisz.

Taka moja opinia

"Zero uwag - 3 setki - Hayabusa"
"W kaskach nas dwoch, budzik na dwustu, witaj w krainie glupcow. Na polu nawierzchni rzadza milimetry..."
"Za nami policja, my zwiekszamy dystans, bo nie zatrzyma nic nas w drodze do raju..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 219
QuattroGD- no wiem ze najlepiej bigeać, plywac albo jezdzic na rowerze ale problem jest taki ze pogoda nie sprzyja teraz na bieganie czy jazde na rowerze(ponadto musze kupic nowy amortyzator bo pekl :)
a nie stac mnie teraz zeby jeszcze placic za basen bo na silownie juz wydaje. dlatego poszukuje cwiczen typu A6W, a z tego co patrzylem ABS II zas sprzetu wymaga co tez jest niejaka przeszkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93
Mam takie pytanie,moze glupie,ale jak mam 14 lat i robie szóstke to czy bede dalej rósl????Powaznie sie pytam.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15005
Big rider wyślij mi na [email protected]
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium