SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363343

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
10min temu zrobiłem 1 dzień i już przeszedł ból choć na początku przez 2 minuty nie mogłem sie poruszyć SHIT a jutro trzeba zrobić 2 razy tyle...masakra Kto wytrzyma cały plan ma odemnie soga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
Za chwile robie 17 dzień. Zawsze pierwsza seria idzie cieżko, druga-mieśnie są rozgrzane i nie bolą już tak, a 3 serie robie na chama zeby tylko skończyć. Jeśli wszystko dobrze pójdzie 31 sierpnia koniec. Do szkoły wróce z kratka na brzuchu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
kurde gubnie sie juz... czyli praktycznie podnosimy jedynie glowe do gory ?!n i nozko ofcourse

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
Ja podnosze głowe tak wysoko żeby poczuć skurcz mieśni i trzymam 2-3 sekundy. Wiem już co zrobic żeby szyja nie bolała. W ćwiczeniu 1 i 2 trzymam ręce za głową tak jak w 3, 4 i 5. Za to w 3 Staram sie dotknąć prawym łokciem lewego kolana, a lewym prawego i czuje jak pracuja też skośne. Dziś 18 dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3293
wlasnie szyja.... wczoraj robilem 4 dzien i tak mnie szyja bolala ze szok.... tez tak macie ?

Life could be so much easier, if we just could look at the source code

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zawsze przed A6W ok 2 minutki rozgrzewam wlasnie szyje i jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
Jade od nowa z A6W bo stwierdzilem ze ABS bede robil jak skoncze A6W - czas trwania abs'u ok. 8-9msc.....
Zaczolem od 3x6, szyja mnie juz tak bardzo nie boli, teraz robie 6 popoludniu... szyja mnie bolala jak robilem rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paeł zaczales od 3x6, mozesz nie wytrzymac
Wydaje mi sie, ze trening jest tak ulozony zeby przejscia do wiekszej ilosci powtorzen byly lagodne. No ale mimo to zycze powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 348 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2630
Tak czytam i się zastanawiam, co Wy z tą szyją. To również wzmacnia mięśnie. Zauważyłem że na przykład ciężej jest mnie udusić (robię brzuszki w tym stylu już od dosyć dawna, i zawsze czuję też mięśnie szyi). Więc nie ma co się martwić (no, chyba że ktoś ma biceps 28, a w karku będzie miał 41 , ja mam 177cm/74kg/bic. 37/kark 42 i jest ok )

Pozdrawiam i zycze sukcesow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 541
Wiesz mnie nikt nie dusi... Skoro Ciebie ktoś dusi to ćwicz mieśnie szyi. Ja robie ten trening po to żeby wzmocnić mieśnie brzucha a nie szyi.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium