SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363175

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 996
sluchajcie :) czyli w pierwszym dniu mam zrobic 36 powtorzen bez zadnych przerw ? Nastepne moje pytanie to : te 2-3 sek to chodzi o to ze jak robie sklon mam zostac w tej pozycji przez 3 sek. ? I jakie mam robic te brzuszki , tzn skrety do kolon , w pozycji gdy moje kolona sa pod katem 90 stopni ?
cwicze w domu wiec zadncyh przyrzadow nie mam :)

Chce byc duzy :d

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 922
W a6w i tak nie potrzebujesz żadnych przyrządów , więc to nic nie zmienia ;) W 3ćw. (chyba o to ci chodzi) gdy podnosisz lewą noge(po dątem 90 do tułowia) gdy wykonujesz skłon masz jej dotknąć lewym łokciem albo obowa(co chyba jest trudniejsze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1154
a ja jestem na 34 dniu i jestem bardzo zadowolony . Trening daje efekty ale systematyka to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
ja po 4 miesiacach powtarzam jeszcze raz A6W od nowa :) :) znowu bedzie masakra w 3 tygodniu cwiczen :)

Aż przestanie bić mi serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3839
Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Teraz już mniej się martwię. Gdybym mógł to dałbym po sogu, ale nie mam abonamentu.
No a dzisiaj już 7. dzień i w trakcie ćwiczeń nieźle się napociłem i namęczyłem. To chyba przez ten przeskok z 6 na 8 powtórzeń. Sam sobie się dziwię - nikt mi nie każe ćwiczyć, ale robię to. Wprawdzie wiąże się to z pewnym bólem, ale już nie moge doczekać się efektów.
P.S. Po ćwiczeniach już widzę kratkę :)

Visca el Barca!
Legia Warszawa
Madrid, cabron, saluda al Compeon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
kurde ja bym chcial zrobic caly ten trening bo mam duzo tluszczu na brzuchu ale zawsze wymiekam po tygodniu ;////

Niemowa powiedział głuchemu,że szczerbaty odgryzł włosy łysemu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2934
A czy stosując ten trening nie popale sobie mięsni oprócz tłuszczu ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 659
Nie. ale jak nie cwiczyles nigdy uczciwie brzuszka to w pierwsze dni moze Cie pogonic do kibelka :/

Aż przestanie bić mi serce.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 346
hmm mam takie pytanie. Ile zajeło wam robienie ćwiczen z pierwszego dnia mi te 6 ćwiczen po 6 powtorzen zajelo ok 5 minut czy ja cos zle zrozumialem czy to tak ma byc Oo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58
Elo elo!
Chciałbym się podzielić lekką uwagą a temat a6w. Działałem aż do przed Wigilią, po czym stanąłem na 16 dniu... W sumie faktycznie, coś to dało, czuję to. Ale 10 dni przerwy i zacząłem wczoraj działać od nowa, tylko że zaczynam od 10 powtórzeń. I tu miłe zaskoczenie. Nagle jakaś odmiana, jestem w stanie robić ćwiczonka bez odpoczynku, nareszcie sie pot po d...e leje i dopiero teraz czuje ze po a6w mnie boli brzuch! Kurde ludzie, brak odpoczynku miedzy seriami - to jest to. A wzmocnienie faktycznie nastąpiło i liczę na dalszy progres.
A jak do tego WWO leci w głośnikach na zmianę z Honorem to energia pozwala na megatrening :)
Pozdro, koniec dygresji!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium