SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3365706

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 338
Witam ja przejżałem wszystkie 141 stron z czego 3/4 przeczytałem uff czuje sie jak by sam wymyślał ten trening a brzuchu jak by był moim własnym trenerem :P w wiekszosci zalecane przerwy do 30 sek. ja jestem po 2 dniu treningu brzuszka pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie zrobiłem sobie ten trening - nie wiem czy dobrze ćwiczenia zrozumiałem...
Ale powiem, że jak na 1 raz to było ciężko - podobnie jak zaczynałem ABS II :D
Pozdrawiam... jeszcze tylko 41dni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
hej a masz moze link tego abs II?? inrteresuja mnie tez inne typy cwiczen, bo to sa chyba cwiczenia o ile sie domyslam??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
BUCHU JAK MOZESZ OPISZ EFEKTY JAK MIALES BO NIE ZDAZYLEM PRZEZUCIC WSZYSTKICH STRO DOKLADNIEJ JAK TO MOZLIWE WAG I OBW PASA PRZED I PO NIE WIEM CZY ZACZAC BO SWOIM PLANEM ZESZLEM PONAD # M W MIESIAC GLOWNIE CHCE ZRZUCIC TLUSZCZ POZDRAWIAMI OCZYWISCIE WIELKI SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
PONAD # = 3cm
pisanie z shitem myli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1541
macie może jakieś zdjęcia przed 1 dniem treningu "szóstką" i po zakończonym treningu? Dziś robiłem 2 dzień i jak narazie lajtowo,ciekawe kiedy się schody zaczną
Pozdrawiam wszystkich :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 419
ja od wcoraj zaczelem i rano juz zakwsik sie miz obil ale musze juz do konca wtrwac boo stanio przperwalem po 15 dniu :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41
a tam 41 dni zleci szybko nawet nie poczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 291
sasimn:
musisz poszukac na stronkach bodajze na 65 i 130 stronie sa jakies fotki:P
a co do schodow to mi najlepiesz lajtowo po prsotu szło od 12 do 16 powtorezn i zauwaazylam szybka przystosowalnosc mojego brzucha np: pierwszego dnia zwiekszania seri jest masakra drugiego ciezko a trzeciego juz lajcik a potem po czwarym dochodzi znow robic 2 powtorzenia i znow od poczatku:) no ja waz zycze powodzenia juto mam 25 dzien:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 90
Siemka!!! Jestem nowy na forum!, chciałbym się podzielić z wami doświadczeniami, no więc tak, mam 17 lat od pół roku prawie codziennie robiłem brzuszki, żadnych efektów może mi się troche wzmocnił brzuch, kiedy zaczełem robić te czwiczenia opisane na tym forum wreście widze efekty, zrobiłem przed chwilą 4 dzień i pomimo że już bardzo długo robie brzuszki to mam zakwasy bardzo się zdziwiłem porostu to działa jestem zadowolony, będe się starał żeby wytrwać do końca. I wam też życze żebyście dali rade, niedługo zamiszcze zdjęcia. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium