SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3362001

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Gawdzik nie ma czasu na oddech :) raz, raz, raz, raz :)
oddychasz podczas cwiczenia
a ostatnie ja robie w ten sposob, ze leze i nogi wyprostowane podnosze do 90 stopni wzgledem ciala i przytrzymuje tak z 2-3 sekundy, ale rece mam ciagle na ziemi

BTW cholera czy to ja jestem taki dziwny, czy wam tez przez weidera sie zaczely leciutko ksztaltowac tez uda ? :D

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
mnie to wcale nie dziwi powiem wiecej masz soga dzis jade sobie 3 dzionek

najwazniejsze to przetrwac 1 dzien w ktorym nastepuja zmiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 366
a jezeli ja robie miedzy seriami 30 sekund przerwy to chyba bedzie dobrze robie 13 dzionek jutro nie trenowalem 2 dni ale mysle ze nic sie nie stło myśle,wiecie nie miałem jakos czasu he he dawajcie te fotki obiecane he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 313
w opisie pisze ze mozna zrobic jeden dzien przerwy w tygodniu. Dzisiaj bede robil 17 dzien, to jest 12 powt. jest ciezko ale spoko :] Pod koniec treningu leje sie ze mnie pot jak z wiadra :]

Pozdro. Powodzenie wszystkim :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
Gawdzik dzieki ;)
Dla mnie akurat 1 dzien latwy byl, bo wszystkiego tak malo robic
co do uzytkownika, ktory napisal, ze robi 30 sek przerwy miedzy seriami...
Ja dzis bede robil 15 dzien i powiem Ci tak, ze ktos mi powiedzial :], ze pomiedzy seriami mozna zrobic sobie przerwe do 1 minuty

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eeeee mowicie sobie o tych przerwach bo jestescie cieniasy i nikt z was nie umie zrobic bez przerw tego zestawu :D Ja sam robie oczywiscie przerwy bo bym wykorkowal bez nich... ale przeczytajcie sobie dokladnie instrukcje oryginalna i tam nie ma nic napisanego o przerwach. Po prostu przerw sie nie powinno robic. Ja osobiscie polecam kilka glebokich wdechow. Przerwa krotka ale bardzo odpreza i w miare pozwala cwiczyc dalej. Dzisiaj przede mna drugi dzien 8 powtorek :) Wczesniej dotarlem do 10 powtorzen ale juz nie dalem rady wiecej bo mi sie odechcialo ;( Niech moc bedzie z Wami, pozdrawiam i pamietajcie o fotkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZesc wszystkim , ja jestem juz na 22 powtórzeniach czyli 35 dzien i niemialem zadnej przerwy chociaz juz myslelem o tym ale nie zrobiłem .Postanowilem sobie zrobic cwiczenia do 40 powtorzen wiec troche mi sie przedluzy trening ,a co do obólu to jest normalnie nie dowytrzymania jak mnie boli brzuch ja robie tzw półmostek i lekko przechodzi co do przerw miedzy seriami to robie tak z 15-20sekundowe przerwy co 2 cwiczenia i niemam dlugich przerw miedzy seriami ,mierzyłem sobie czas i 22 powtorzenia robie w 18 minut,przytym cwiczeniu bardziej sie poco niz przy treningu siłowym:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 313
Kolo25 twoj sadzac po czasie trwania twojego treningu stwierdzam ze robisz go bardzo niedokladnie. Dlaczeg? Czysta matematyka: 22 powturzenia przy napieciu miesni na 3 sec to 66 sec. w pierwszym i 3 cwiczeniu to 132 sec. A wiec cala seria to 528 sec * 3 serie to = 1584 sec. Teraz poprostu podzielmy te sekundy na /60 i wychodzi 26.4 minuty. Do tego podkreslam ze liczylem zame zatrzymania miesni w momencie najwiekrzego napiecia do teg o trzeba by jeszce doliczyc minimalnie 1-2 sekundy na ruchy wykonywania jednego powturzenia. zakladajac ze przejscie z 1 powturzenia do 2 zajmuje ci 1 sec to przy 22 powt. zajmuje to 8.8 min. czyli caly trening powinien zajmowac 35.2. To tylko matematyka wiem ze pisze ze trening nie powinien przekraczac 25 min ale 18 to troszke za malo. :D

Pozdro :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 554 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9763
Turdus
coś tam jest nie tak w opisie na pierwszej stronce, czas maxymalny 25min nie da rady wiec mozna robic na 2 sposoby.
1. robisz krotsze spiecia, szybsze tempo
2. robisz 2-3 sek spiecia i nei wyrabiasz się w 25 minutach

ja robie tak jak kolo25, dzis 17 dzien (zajelo mi to 12min20sek) kwestia wyboru. A czy poprawnie to juz zalezy od efektu. Ja planuje dokonczyc tak jak robie teraz czyli krotkie spiecia no a potem po malej przerwie zrobic ze spieciami 2 sekundowymi i tyle.

Zmieniony przez - Stavros w dniu 2004-10-22 11:44:42

Stavros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
kolo, ale przeciez miedzy CWICZENIAMI nie mozna robic przerw
jak musisz to miedzy seriami

Podstawa lezy w silnej woli

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium