SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

130 x 5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131028
Podoba mi się Marcin Miller (niech żyje wolność i swoboda ; dziewczyna z dzikiej plaży itp.)
Oraz aktualne gwiazdy popu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22610 Napisanych postów 11144 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356252
Gwid
Ty przy takim "czymś" jesteś w stanie skupić się na treningu?


Ja podobne łomoty puszczam sobie na treningach, w pracy zresztą też - idealne są.
Siłowy pod Dimmu Borgir ostatnio robiłam - fajnie szło.
Tego akurat nie znałam, ale brzmi dobrze.
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Ghorta
Gwid
Ty przy takim "czymś" jesteś w stanie skupić się na treningu?


Ja podobne łomoty puszczam sobie na treningach, w pracy zresztą też - idealne są.
Siłowy pod Dimmu Borgir ostatnio robiłam - fajnie szło.
Tego akurat nie znałam, ale brzmi dobrze.


Dla mnie to też trochę za ostre Po dziesięciu minutach zacząłbym rzucać sztangami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
oj tam oj tam...czasem i Meshuggah wpadnie, nie tylko na treningu




Ojan...nie słuchaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131028
Wysłuchałem jednak do 1'45". Początek do kontemplacji. Potem te chrypienie mi się już nie podobało. Styl podobny do wcześniejszego klipu.
W zasadzie nie nakręcam się muzą na treningu. W domu leci Disco polo - teledyski z laskami są inspirujące do poprawy sylwetki a na rowerze w telefonie leci radio Zet
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja ćwiczę na publicznej siłowni i nie decyduję jaka muza leci, ale tak naprawdę mógłbym ćwiczyć bez muzyki, z muzyką - byle nie usypiała. A czego słucham, to w dzienniku nie ukrywam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
Dlatego coraz więcej osób trenuje na siłowniach ze słuchawkami....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131028
W Z O R EK
Dlatego coraz więcej osób trenuje na siłowniach ze słuchawkami....
A może dają w ten sposób znak : nie chcę z wami gadać?
Podobno teraz ludzie nawet przy wódce nie chcą się otworzyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
ojan
W Z O R EK
Dlatego coraz więcej osób trenuje na siłowniach ze słuchawkami....
A może dają w ten sposób znak : nie chcę z wami gadać?
Podobno teraz ludzie nawet przy wódce nie chcą się otworzyć


Dlatego ja tylko jak mam możliwość to na salce gdzie mam odważniki (salka jest jedną z wielu na siłowni gdzie są dodatkowe drzwi i można się "odciąć" od głównej sali gdzie są wszystkie sprzęty maszyny sztangi itd ) i ćwiczę wyłączam muzykę bo zazwyczaj leci totalny szajs. Pół biedy bo to tylko gust a każdy ma swój ale leci tak głośno, że się człowiek czuje jak w jakiejś imprezowni. Wolę ćwiczyć bez muzyki więc wyłączam jak jestem np sam.
Panie Janku czasami i tak się trzeba ratować tzn słuchawkami. Na publicznej siłowni/fitnesiarni można spotkać takie gaduły, że treningu nie da rady zrobić. Goście przychodzą chyba bardzie pop******ić niż trening zrobić. O fitnesiarniach i tym podobnych miejscach można by książkę napisać

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
Ja na treningu zawsze dużo gadam jak oczywiście jest z kim, dużo słucham muzyki jak jestem sam .....i zawsze robię ćwiczenia w swoim tempie , nawet jak ktoś boku przynudza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę schudnąć i narościć mięśnie jednocześnie.

Następny temat

JADŁOSPIS

WHEY premium