SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

130 x 5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Najlepszego Ajzay
Czterdzieści siedem czy pięćdziesiąt, co za różnica. Tak czy siak, już z górki
11

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
_Szajba_
Najlepszego Ajzay
Czterdzieści siedem czy pięćdziesiąt, co za różnica. Tak czy siak, już z górki


No nie wiem czy z górki...? Moja ciotka żyła 103 lata....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Z górki, z górki. Szanowna ciocia miała długą i dajboze łagodną górkę
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
12.05.17
T4D3

Przysiad:
97,5 x 2,2,2
97,5 x 5 @9

WL:
87,5 x 4 x 4

MC:
130 x 2,2,2
130 x 5 @9,5

Trening bardzo późno, brak mocy zauważalny. Miałem jeszcze zrobić docisk na ławce, ale odpuściłem, czułem, że więcej szkody niż pożytku tym razem przyniesie.

I klasycznie




Pana z klipu rozpoznajecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Ty przy takim "czymś" jesteś w stanie skupić się na treningu?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131028
Gwid
Ty przy takim "czymś" jesteś w stanie skupić się na treningu?
Nawet nie próbowałem załączać (polegałem na wcześniejszych prezentacjach).
Zaraz sprawdzę czy się nie myliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
Dokładnie. Dodaje energii, choć nie jest niezbędne. Zresztą w trakcie serii to nie wiem, co gra...ale między...jak "miedzytreningówka" :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
ajazy
Dokładnie. Dodaje energii, choć nie jest niezbędne. Zresztą w trakcie serii to nie wiem, co gra...ale między...jak "miedzytreningówka" :)


Ja mam kilka takich ,,mocnych,, utworów , które włączam przy najcięższych bojach...a ogólnie metal, hard rock.

ajzy
Szacuneczek poleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12133 Napisanych postów 30544 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131028
W Z O R EK
ajazy
Dokładnie. Dodaje energii, choć nie jest niezbędne. Zresztą w trakcie serii to nie wiem, co gra...ale między...jak "miedzytreningówka" :)


Ja mam kilka takich ,,mocnych,, utworów , które włączam przy najcięższych bojach...a ogólnie metal, hard rock.

ajzy
Szacuneczek poleciał
Ten szacuneczek to za wytrzymałość uszu ajazego ?
Po 40 sekundach słuchania rzuciłem wszystkim i wkurzony (tym, że to słuchałem) rzuciłem się do MC. W porę sobie przypomniałem, że dziś jest 13-go i nie dodkładałem więcej na patyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336268
ojan
W Z O R EK
ajazy
Dokładnie. Dodaje energii, choć nie jest niezbędne. Zresztą w trakcie serii to nie wiem, co gra...ale między...jak "miedzytreningówka" :)


Ja mam kilka takich ,,mocnych,, utworów , które włączam przy najcięższych bojach...a ogólnie metal, hard rock.

ajzy
Szacuneczek poleciał
Ten szacuneczek to za wytrzymałość uszu ajazego ?
Po 40 sekundach słuchania rzuciłem wszystkim i wkurzony (tym, że to słuchałem) rzuciłem się do MC. W porę sobie przypomniałem, że dziś jest 13-go i nie dodkładałem więcej na patyk.


Szacuneczek za podobne gusta muzyczne podczas treningu...

A czego Ty słuchasz....Krzysztof Krawczyk ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę schudnąć i narościć mięśnie jednocześnie.

Następny temat

JADŁOSPIS

WHEY premium