SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

130 x 5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 73757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś trzy albo dwu bojowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
Trójbój...na olimpijskie dźwiganie już raczej za późno. Wprawdzie dwie godziny w jedną stronę,ale chyba warto...mocny klub, podobno zaj**ista atmosfera, trener pełen entuzjazmu, nawet moje marne wyniki i wiek mu nie przeszkadzają :P :) Taki pasjonat. W Twoim rodzinnym mieście, nota bene :) Raz w miesiącu bym wygospodarował dzień, tyle że teraz ciągle ich nie ma, bo startują :) Zobaczymy, co z tego wyniknie. Chciałbym w każdym razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
na podstawy dwuboju nigdy nie jest za późno, to jest prawdziwa kwintesencja a nie trójbój. jak masz pasjonata to szoruj i nawet nie mysl. nie wiem po co to piszę skoro i tak tam pojedziesz i już podjąłeś decyzję

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Ajazy, podoba mi się to. Do teorii dojdzie praktyka, to obok kokosanki będzie najczęściej odwiedzany przeze mnie dziennik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
No dokładnie, nie odpuszczę...nie teraz, to w czerwcu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
Gwid...różnica między dwubojem a trójbojem jest, cytuję trójboistę, taka: dwuboista może zrobić wszystko to, co trójboista, natomiast trójboista nie zrobi tego, co dwuboista :P :) Nie lubię gradacji, tym bardziej, że zależy ona w dużej mierze od aktualnych fascynacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
W Młodej w boxie (cooorva - moja córa giba na crossfit!) są zajęcia z podnoszenia ciężarów. Raz w tygodniu. Akurat w czwartki pomiędzy kettlami.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
I słowo ciałem się stało :P Zawitałem dzisiaj w wyjątkowo skromne progi KS Team Wrocław. "Sala" treningowa to piwnica z jedną ławką, po wyjęciu której zostaje stojak do siadów...oprócz tego sztanga, pełno obciążenia, łańcuchy i milion pucharów :) Przywitał mnie szef klubu, znany jako Pyza...(tak na marginesie, Magor, to z tego klubu wywodzi się Jurand, autor posztanga.pl).przemiły, rozsądny facet. Czasu wystarczyło nam na siady i lekko ławkę, bo zaczynał się trening wyciskaczy...I niestety wyszło szydło z worka..siady zrobiłem do 110, wstane w miarę lekko, ławka to już sprawdzanie techniki tylko na 60-ce..., jestem po prostu słaby, bo technicznie w tych dwóch bojach nie ma się do czego przyp******ić :( Jedyne, co musiałem poprawić, to odejście w siadach. Także zostanę chyba oficjalnie członkiem tego dziwnego klubu, do którego należą ludzie mieszkający 200 - 300 km od Wrocławia, bo właściwie dlaczego nie? Pyza to nie dość, że fachowiec od TS, tow dodatku przemiły facet, pasjonat, który zaraził swoją pasją żonę i córkę (obie wyciskają, obie zdobywają medale), i któremu naprawdę zależy. A że mi też...chyba czeka mnie wąska specjalizacja w moich treningach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
czy taka wąska specjalizacja na starość to aby samo dobro? rozciąganie i kondycja w wolnym czasie czy jak? na "korki" będziesz jeździł tylko a w chacie trenował?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2195 Napisanych postów 6175 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311187
Dokładnie tak jak mówisz...z tym, że z każdego treningu trzeba zdać relację, co i jak, żeby trener na bieżąco miał wgląd w przebieg. A ponieważ prawdopodobnie rozpiska obejmować będzie dwa dni w tygodniu, za to na każdym treningu 3 boje, to zostaje mnóstwo czasu na pracę nad mobilnością i kondycją...Poza tym, k***a, jak starość ???? :) Gwid, wiesz, że każdy powinien w wolnym czasie zajmować się tym co lubi...Ty odkryłeś CF, paru chłopaków tri czy kulki, a mnie od początku kręcił ts, i tyle.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę schudnąć i narościć mięśnie jednocześnie.

Następny temat

JADŁOSPIS

WHEY premium