SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Crazy_Thug - bardzo mnie to cieszy, zapraszam

Przemo - Ty masz teraz wazniejsze sprawy na głowie, niż moje trucie i biadolenie ... zobaczymy co na to Marian

Witam wszystkich ponownie, Tomq - porównanie prawie Ci wyszło, prawie...
Przejdę do konkretów, bo na sklepie dużo pracy, a jeszcze człowieka ciągnie na trening, więc za wczoraj wypiska:



Trochę michy:





W niedzielę rano pomiary i po w końcu oczyszczeniu trochę michy od razu cyferki ruszyły do przodu - czyli w tym wypadku w dół ;)
Waga troszkę, pas -2 cm - oby tak dalej w najbliższych tygodniach


Fotka dziś z rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Czy będzie walka o podopiecznego?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Zdecydowanie to nie jest dziennik do którego można zaglądać na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Viki
Zdecydowanie to nie jest dziennik do którego można zaglądać na redukcji


nie martw się, ciut Kubuś jest ulany ale uda mu się, wierze w niego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Ja nie wątpię że autor dziennika osiągnie zamierzony cel... Ja wątpię w moje osiągnięcie celu jak się naoglądam tych fotek jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Anubis chciał zabłysnąć ale brokatu zabrakło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu
Czy będzie walka o podopiecznego?

na następnej gali MMA będzie Marian vs Przemek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Hejka!

Dzisiaj dzień nietreningowy, również bez aero, bo chciałem dać odpocząć nogom przed zaplanowanym na jutro - dniem nóg
Posiłki m.in




Po pracy mały wypad do małego spa, na zabiegi


I fotka mojego królestwa, a dokładnie małej - białkowej - części
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
białko jak białko.... ale nie wiem, czy mógłbym stać tak cały dzień bez jak batony by się na mnie ciągle patrzyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
Wczoraj trening nóg.
Micha trzymana wg założeń







Kto chętny - to zapraszam na priv. Szczerze to dla mnie obecnie top jezeli chodzi o przedtreningówki na rynku , z tych mocniejszych. Wielu forumowiczów to potwierdzi, jak ktoś chce przetestować - to mogę odsypać na testy (pokrywacie koszt wysyłki).


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium