SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Markuja - mango to jest to
EAA dobra sprawa , na pewno bedzie popyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Wczoraj DNT

Micha B+T od rana 4 posiłki, wieczorem miał wleciec twaróg z makaronem na słodko, ale Renia kupiła w selgrosie taki gotowy zestawik sushi i nawet się miło zaskoczyłem,myślałem, ze to raczej nie smakuje za dobrze. Do tego kieliszek wina na lepszy sen

1. jajecznica z kiełbasą z piersi kurczaka


2. wpi, śmietana 18%, trochę jogurtu, migdały, orzechy laskowe, czekolada 90%


3. omlet na słodko


4. kiełbasa z piersi kurczaka, cebula, koncentrat, mozzarella


5.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Po winie wszystko smakuje lepiej
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
sushi jak na gotowca nieźle wygląda, tylko coś mało ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Dzisiaj trening zrobiony o 7 rano, wleciały nogi.
Bardzo fajnie się trenowało, mimo że na czczo i po 5h snu. Wypróbowałem siady wg Przemka sumo na Smithcie - zaj**iście wchodziły
Musze jeszcze coś na tyłek wrzucić, zapewne najlepiej byłoby hip thrusty, tylko boję się trochę, bo wstyd to pisać - ale nigdy tego nie robiłem, moze poczekam na ustawkę i ktoś mądrzejszy mi pokaze żeby od podstaw nie kaleczyć techniki kolejnego ćwiczenia i tym samym sobie znowu czegoś nie popsuć



Po nogach 30 min aero i skończona 2 część Chyłki



Trochę dłużej mi z nią zeszło niż z cz.1 ale i tak jest sukces, 2 książki przeczytane w ciągu 1,5 miesiąca , gdzie wcześniej 2 to przeczytałem może w gimnazjum jakieś lektury albo i jeszcze wcześniej

Po nogach solidna porcja węgli, ale na szybko więc bez kombinowania 100g ryzu , 200g banana , 50g izolatu


Do pracy 5 tortillek , z nadzieniem na bazie 3 rodzajów gotowanego mięsa + warzyw z bulionu + czerwonej fasoli i odrobiny tartej mozzarelli, wszystko z dodatkiem ketchupu od AN







Zaraz fajrant w pracy, jutro jeszcze 6h i kończe 2 tyg maraton. Robię sobie przedłużony weekend, do środy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja jestem już w połowie ostatniego tomu . Ale potem biorę się chyba za serię z komisarzem Forstem. Podobno Mróz pisząc to wzorował się na Harrym Hole z książek Jo Nesbo, a to dla mnie było mistrzostwo.
I ma podobnie jak Ty. W szkole nic nie czytałem, czasem streszczenia , a teraz zacząłem w kwietniu Chyłkę i jestem w połowie dziewiątego tomu
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
BzykuDG
Ja jestem już w połowie ostatniego tomu . Ale potem biorę się chyba za serię z komisarzem Forstem. Podobno Mróz pisząc to wzorował się na Harrym Hole z książek Jo Nesbo, a to dla mnie było mistrzostwo.
I ma podobnie jak Ty. W szkole nic nie czytałem, czasem streszczenia , a teraz zacząłem w kwietniu Chyłkę i jestem w połowie dziewiątego tomu


Zanim zacznę kolejną serię, to trochę potrwa więc na razie spróbuję dokończyć Chyłki - to i tak będzie mega sukces, jakbym dociągnął do końca

Wystartowałem z 3 częścią, tym razem w wygodniejszej (do cardio ) formie:


45 min minęło bardzo szybko. Dobrze się zaczyna

Wychudzony co raz bardziej, ale jeszcze kiedyś to wszystko wypełnię



Na śniadanie twaróg około 300 g


W pracy na 2 śniadanie jedna tortilla


Na później 450 g fileta z indyka w postaci pulpetów z surówką


Mniej tłuszczu od rana ,bo wieczorem zapowiada się chyba jakieś lekkie wyjscie na miasto %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Książka na cardio, to najlepsze co może być. Szybciej czas leci I fajnie się go wykorzystuje. U mnie od tego się zaczęło.
Sucharku
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Dzisiejszy wieczorny trening:



Micha









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium