SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1891331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Idź pan z tymi fotkami jedzenia
Niestety nadgarstek lubi się odnawiać. Pilnuj co najważniejsze żeby przy wszelakich wyciskaniach nie robić łyżki z nadgarstka bo to w perspektywie czasu może się przekładać na ból.
Poza tym nie ma co ukrywać swoje lata masz więc od czasu do czasu może coś boleć
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
MARIAN 17
jak ta pijalnia czekolady? tez sie tam w koncu wybieram kiedys :D

do zobaczenia ;)


Dla mnie bez szału, ale to pewnie dlatego, że nie lubię ich czekolady. Bardziej kusi mnie belgijska MountBlanc.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Załatw Anubisowi darmowe wejście + darmową koszulkę to ogarnie Ci wszystko na MP A no i pewnie chciał by nocleg xD

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Solaria, groty, pięknie
Banan, to widzimy się jutro!
Fajnie jakbyś się wyrwał z nami na ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53201 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400757
Ha ha Tomek nie chce cie rozczarować ale wątpię ze się Kubie uda. Tak czy inaczej podbijemy przybyć 5

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
A nuż się uda i zrobi uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
W końcu zakończyłem relację z MP, bardzo męczące zawody ale nie będę się już rozczulał - robota wykonana jak najlepiej mogłem i już na szczęście za mną.

Z ręką cały czas problem, a mimo iż nie trenuje już kilka dni to boli mocniej. Będę musiał iść chyba na usg jak się nie poprawi i może coś więcej się dowiedzieć.
Póki co decyzja podjęta już na 100% - przerwa od treningów siłowych dopóki tego nie wyleczę. W chwili obecnej to nie mogę nawet normalnie pracować ,a gdzie tu dźwigać.

Dopiero dziś zmobilizowałem się chociaż aby iść na aeroby. Tak to od czwartku nie było niczego, zero aktywności -mialem w hotelu w kielcach za free salke do cardio, basen , itd ale co z tego skoro w piatek po weryfikacji padłem spać, w sobotę na nogach od 6 , na hali od 7:45 do 21 z groszem , potem niedziela trochę krócej . Nie było opcji by myslec o jakichs aerobach, nawet srednio kiedy miałem czas cos zjesc.



Przerwa oczywiście nieplanowana, ale czy mam przez to stracić to co udało się osiągnąć od lutego? Postaram się żeby tak się nie stało, ale nie ukrywam , że chodzić na siłownie by tylko zrobić sobie aeroby i patrzeć jak inni poprawiają formę na lato nie działa na mnie mobilizująco. Lepiej jednak dla sylwetki jak trochę sie poruszam;) bloga też nie chcę zamykać czy coś, bo będę miał trochę większą zajawkę do pilnowania michy ,zeby wrzucić jakieś foto. Inaczej skończy się to znowu powrotem do ch**owej formy , teraz też jest słabo bo moment taki, że za 2-3 tyg może bym już zakończył redukcję i zaczął dokładać, docelowo na wrzesień miało być lepiej niż rok temu ale przynajmniej prawie osiągnąłem swój cel i w pasie wczoraj było 81 cm, gdzie w lutym 93cm przy wadze z 2,5kg tylko wyższej niż obecnie.
Za to ważę obecnie jak na siebie kilka kg za mało i srednio sie czuje z taką wagą , dlatego jestem tym bardziej wk***iony ze nie mogę trenować. Nie wiem też czy u fizjo ostatnio sie cos nie schrzaniło , bo mam mocno podrażniony jakiś nerw po suchoigłowaniu i mega nieprzyjemne uczucie przechodzenia prądu do palców jak dotkne miejsce po igłach :/ Konsultowałem się z nim powiedzial, ze musze poczekac do okolo tygodnia i ma być lepiej, oby..


Ch**nia ogólnie ale co zrobić, nie przeskoczę niektórych rzeczy . Muszę liczyć na poprawę, chociaż już zrobiłem wiele a skutki tego prawie żadne.

Pozostaje liczyc na to, ze brak treningu i obciążania dłoni coś poprawi. Gorzej jak się okaze,ze to takze praca po 8-10h dziennie przy komputerze ma na to wpływ i tutaj już będę musiał się mocno nakombinować jak to zmienić i poprawić na lepsze. Tak więc jedni łapią motywacje po MP , wiatr w żagle i 'kopa' do pracy, a ja wręcz odwrotnie ale z trochę innych powodów

Wczoraj cały dzień po pracy objadałem się słodkosciami , fast foodami, trochę wypiłem % i dzisiaj oczywiście od rana mega zwała.
Dlatego powoli się ogarniam z tego kilkudniowego letargu





Na szczęście jutro ostatni dzień pracy i wziałem sobie wolne w czw+piatek , takze wezmę 02.05 wolne aby mieć cały równy tydzień luzu i odpoczynku przed sobą, który pewnie dobrze mi zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Cholerna ręka... Ja podobnie z plecami- jakbym sobie usiadł i przerwę zrobił na więcej niż 2tyg to bym nie mógł wytrzymać z bólu- nieco inna sytuacja i nie jest to ostry stan, ale zastanie też nie pomaga. Jak krew krąży, ciepłota utrzymana to jednak inaczej.

Ale decyzja najlepsza... Może się zdarzyć, że znajdzie się recepta lub zabiegi zaczną przynosić długofalową poprawę szybciej niż myślisz. Dziennik prowadź, nie wyobrażam sobie jego braku tutaj Ćwicz co tylko możesz- choćby maszyny ze stosem, tak żeby nie musieć dźwigać talerzy. Nawet jedną stronę na lekko. Izometrycznie drugą i na pewno to lepsze niż samo cardio Trzymam kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Tak jak napisałeś, nic nie ominiesz niestety. Przerwa dobrze ci zrobi a jak przytrzymasz miche i jakąś tam aktywność fizyczną to nie powinieneś pogorszyć sylwetki, bo co to jest 2-3 tygodnie przerwy? z jednej strony nie wiele jak się umie wszystko trzymać mimo braku treningu a z drugiej strony można z siebie w 3 tygodnie zrobić toczącego się muminka.

Ogólnie słabo że tak wyszło z tym nadgarstkiem, zawsze kuźwa pod górkę co by za dobrze nie było.
Zdrowia i dochodz do siebie , sprawa z usg to dobry pomysł, to może naświetli ci co się tam dzieje.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
dzięki Panowie za słowa otuchy zrobię co się da by było lepiej
i będę wrzucał co jakiś czas info, niestety czasem jedna głupota lub uraz /wypadek sprzed lat może się za nami ciągnąć bardzo długo, obstawiam ,ze tak jest w tym przypadku i ten nadgarstek to nie przypadek tylko dalej ciagny sie problem związany po prostu z łokciem sprzed 6 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium