SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1887849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
BzykuDG
W tym wieku Banan, to już ciężko może być...


Chyba w Twoim


coś tam się pali powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nogi w mega formie smaruj je bronzerem i na scenę wyślij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Nie ma co czekać czas sie odpalic i jeszcze bardziej progresowac;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
Marian - nie chcę Ci tego robić, tak sie mocno starasz....progresujesz...
miej świadomość , ze ja jakby co, to ta sama kategoria co Ty zapewne , więc zrozum po prostu nie mogę, naprawdę - powalcz o złoto





Trening:

Ostatni taki sam trening - 22.11.2017 (klik)



Plecy - wszędzie dodane
Dwójki również ,szczególnie mcnpn
Składanka nr 4 to już nie o ciężary chodzi, ale też jak się udało progresowałem (np młotki każda seria), pompa była okrutna, trening bardzo dobry i szybki.
Niestety czas gonił ,wiec musiałem odpuścić brzuch.

Nagrałem chwilę 'narciarza' , może to powinno wyglądać inaczej
Mawas mi pokazywał z 5 lat temu to ćwiczenie i tylko raz jedyny, tak je zapamiętałem -> tak wykonuję, bardzo fajnie czuć tylny akton

chociaż na filmie widzę zaokrąglone plecy i sprobuje to skorygować następnym razem, ale też jak pamiętam to miałem być tak pochylony , może jednak trzymać prosto plecy (spróbuję za tydzień), tak czy siak dla mnie to bdb alternatywa do unoszeń w opadzie, bo ćw typu face pull, to z moim nadgarstkiem nie będę wykonywał





Na koniec planowane aeroby - musiałem skrócić interwały bo coś przy 5 czy 6 mnie dziwnie zakuło w górnej czesci prawego uda , nie szarżowałem i odpuściłem. Raczej chwilowe , bo jest ok.

ps. byłem odchamić się w teatrze, pierwszy raz od 15 (?) lat , masakra

Micha:

1. jajecznica


2. indyk


3. po treningu


4. talerzyk z 200g indyka , odrobiną makaronu , coś na szybko by nie jechać na miasto bez jedzenia i potem na głodnego coś kombinować ;)


5. teraz na spokojnie jeszcze wpadnie ostatni posiłek zamykający bilans dnia


Jutro z samego rana planowane aeroby, mam nadzieje,ze wstane po 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A w staniu nie wygodniej by Ci było robić narciarza ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
może , sprawdzę...ale cały czas muszę uważać też na brzuch, z którym owszem jest co raz lepiej ale jeszcze czasami mnie ciągnie po którychś treningach/ćwiczeniach i próbuję wyeliminować to po czym jest gorzej , takie ćwiczenie w staniu będzie mocniej obciążało brzuch niż w siadzie, no i pierwotnie Mawas mi pokazywał to właśnie tak i dlatego robię w ten sposób %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A co Ci się w brzuch stało czegoś niedoczytałem ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
zdiagnozowany naciągnięty mięsień prosty brzucha, ale to było kilka tyg temu - prawdopodobnie pod koniec lata sobie to zrobiłem podczas biegania lub/i rozciągania po bieganiu,
na szczęście jest spora poprawa ,ale jeszcze jak zrobię jakieś wykroki czy nawet gwałtownie wstanę z łóżka - to mnie ciągnie nieprzyjemnie
za pięknie być nie może u mnie bo przecież bym za dobrze wyglądał %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan
Marian - nie chcę Ci tego robić, tak sie mocno starasz....progresujesz...
miej świadomość , ze ja jakby co, to ta sama kategoria co Ty zapewne , więc zrozum po prostu nie mogę, naprawdę - powalcz o złoto








wiedziałem że na ciebie tez moge liczyc

takiej wersji narciarza nie widzilem u mnie chłop na siłce robi własnie stojąc ale opiera sie o ławkę klatą

dobrze czuć tyl barku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72670 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958472
ooo z ławką to powinna być fajna opcja, sprawdzę za tydzień
ja tam czuję, ale u mnie te barki lecą lajtowo przez nadgarstek więc to ogólnie raczej taka pompka niż jakieś mocne trenowanie ;) w tym cwiczeniu i chwycie mniej mnie boli , niż np. w unoszeniach w opadzie tułowia standardowych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium