SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522797
co tam jakieś bambosze z Admina robi się dzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Banan
2. staralem się bardziej do przodu wyciągać łopatkę , lekko nie było - szczególnie w ostatniej serii zasadniczej, a te regresowe mnie dobiły totalnie...będę jednak robił ten ruch różnie, bo przy takim wyciąganiu w przód chwyt jest z każdym powt słabszy, a nie jestem zwolennikiem pasków

3. wszedzie dorzucilem ciezar, po obejrzeniu nagranej serii pomyslalem,ze za mocno sie odchylam , w 2 nagranej serii juz troche mniej, ale i tak jeszcze to skoryguję za tydzień , by się tak nie bujać. ten wyciag jest dosc nietypowo wysoko podczepiony co widac po lince, przez to ruch jest też inny


ad.2. postęp jest, staraj się jeszcze bardziej dynamicznie ciągnąć a myślę, ze będzie już dobrze- paradoksalnie im większy ciężar tym powinieneś starać się ciągnąć jak wyżej wskazałem, bardziej dynamicznie- oczywiście w ramach zachowania prawidłowej pozycji ciała.

ad.3 . faktycznie jest wyżej- jednakże może by to wykorzystał i właśnie pod tym kątem wykonywał to ćwiczenie, nie wszystkie ćwiczenia do brzucha, to np. do klatki, spowoduje to inne zaangażowanie mięśni[tutaj wystarczy troszkę tylko ruszać ciałem, rozciąganie w przód w rozsądnych granicach i minimalnie w tył.


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2015-11-15 20:56:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
DZIEŃ 40

Fiqus - trzeba im przyznać, że kolorki mają fajne Przeglądałem inne z tej serii i większość super się prezentuje

Apokalipsa - tak jest, trzeba będzie dynamicznie wykonywać ten ruch w górę, paski pewnie też dorzucę bo jednak niebawem będzie problem z chwytem, maksymalne hantle na siłce to chyba 50kg ,a potem czeka mnie przeskok na trochę inną wersję z użyciem sztangi lub półsztangi

ASNF - co najwyżej warchlak


Parę słów o suplementacji, którą obecnie stosuję


Przede wszystkim suplementacja prozdrowotna (na zdjęciu brak vit K2)
- vit A
- vit D 2000iu dziennie + 50mcg k2
- vit C 0,5-1g w dnt , 1-2 g w DT
- omega-3 (1-2 kaps dziennie, przy obecnie lepiej zbilansowanej diecie)
+ suplementacja na noc
- zma
- rem+ - nowa rzecz u mnie , którą od dawna zamierzałem przetestować

Wysypiam się ostatnio bardzo dobrze, ale niedawno było z tym gorzej. Często przebudzałem się w nocy, mam płytki sen, rano czułem się niedospany i wiemy jak później człowiek funkcjonuje w ciągu dnia jak go dobrze nie zacznie Na jakość snu na pewno wpłynęło kilka czynników ale o suplementacji tutaj mowa :
ZMA - standardowy mix magnezu, cynku i b6
REM+ https://sklep.sfd.pl/4+_Nutrition_REM -opis28601.html#wartosci  dorzucę w celu jeszcze lepszego, głębszego snu, w składzie same naturalne składniki , niektóre z nich miałem okazję testować solo (np. tryptofan czy melatonina - wiekszej roznicy nie czułem) ale w mixie jeszcze nie

Oczywiście poza tym:
- Creacombo z Berserka 3 tygodnie stosowania za mną i jestem bardzo zadowolony, o końcowym efekcie rozpiszę się jednak jak skończę pełny cykl ,a będzie się on składał z 2 opakowań (6 kaps dziennie), paru znajomych za moją namową kupiło ten produkt i wystartowało również z suplementacją, będę miał więc większe rozeznanie jak się sprawdza ta kreatynka u różnych osób
- o odżywkach pisałem przy okazji każdego testowanego smaku czy to w samplach czy całym opakowaniu białka AllNutrition (czekolada od początku - którą dodaję codziennie do omleta w niewielkiej ilościi 30g po treningu do posiłku)
- carbo AllNutrition - skończyłem i na razie po treningu jem posiłek (ryż+białko+banan+żelki+śmietan 30%)
- bcaa AllNutrition - wykończyłem puszkę i tak jak pisałem na początku świetne smakowe, bardzo dobrze się rozpuszczają , jak piłem bezpośrednio po treningu to trochę pianki zostawało na wierzchu, teraz mieszam w 1-1,5 l wody i piję podczas treningu, po kilku ruchach butelką bcaa jest świetnie rozpuszczone, nic nie zostaje na ściankach ani się nie marnuje, jak wspominałem duży plus za brak dodatkowych barwników
- mam już nowe Bcaa Instant z Berserka , które jutro polecą po raz pierwszy i zobaczymy czy rozpuszczalność jest równie dobra ,a moze lepsza niż max support z AN ; ciekawi mnie też trochę inny smak (orange)



Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-16 12:54:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
a po co komu przedtreningówka

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
obecnie okazjonalnie - bo mam pod ręką
double impact z IHS ale już od dawna wyleczyłem się z mixów przedtreningowych, szczególnie tych mocno pobudzających
Stosowałem częściej jak pracowalem dosyć ciężko i po 8-9h trzeba było jechać na jeszcze cięższy trening.
Obecnie mam ten luksus iż pracuję w domu, zmieniłem godziny treningu na takie, które mi odpowiadają i jadę na niego zawsze pełny energii bez dodatkowego 'wspomagania' ;)
Co oczywiście nie oznacza , że nagle zacznę je negować, także od czasu do czasu coś przetestuje - ale nie leci nic w stałej suplementacji, a o takiej wyżej pisałem


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-16 13:37:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
ja generalnie w ogóle nie używam przedtreningówek - poza jakimiś tam testami okazjonalnymi różnych - i nie widzę zupełnie potrzeby ich stosowania

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Banan


Apokalipsa - tak jest, trzeba będzie dynamicznie wykonywać ten ruch w górę, paski pewnie też dorzucę bo jednak niebawem będzie problem z chwytem, maksymalne hantle na siłce to chyba 50kg ,a potem czeka mnie przeskok na trochę inną wersję z użyciem sztangi lub półsztangi







tak, pasy, paski itp. akcesoria się czasami przydają a nawet wręcz są koniecznością, dlatego nie należy nigdy skrajnie patrzeć na temat jak to się zdarza- są potrzebne to się używa i koniec... oczywiście trzeba je tak[i wtedy] stosować aby pomagały a nie były zbędnym gadżetem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1877
ZMA robi różnice w jakości snu, ale czasami ciężko jest wstać to fakt. A co do przed treningówek to też nie jestem fanem codziennego stosowania ale są dni że naprawdę się przydają


Zmieniony przez - biały888 w dniu 2015-11-16 20:10:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
DZIEŃ 40 cd

Dzisiaj dzień NT i jeden, jedyny w tygodniu na sporo niższych kcal.
Dieta wyglądała tak - kurczak gotowany.


Miało być trochę ćwiczonek mobilizujących ale odpuściłem je na razie aby nie przeciążać w ogóle kolana i na ten moment (wraz z dodanymi tabsami i maścią) przynosi to dobry skutek Już nie czuję tego dziwnego kłucia w ciągu dnia jak np. siedzę przy biurku, więc jest spora różnica. Pewnie jakimś rozciąganiem coś przesadziłem.

Jutro trening


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-11-16 22:29:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium