SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
MARIAN 17
Zawsze to dodatkowe cardio :d ja sobie ogarnąłem ziomka i odbiera ode mnie makulature xD

na dworcu to jeszcze byś zarobił na nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Kiedyś też kartony nam się przydawały (w poprzednim sklepie jak pracowałem) bo było sporo wysyłki, tutaj wysyłki nie mamy, więc trzeba wywalać :)

Nadrabiam zaległości z wypiską z wtorku:


Barki wchodzą pięknie z tym zakresem ćwiczeń, a z bicepsem dalej się męczę, nowe ćwiczenie , malutkie ciężary a i tak ręka mi sprawia dyskomfort prawa i ciągle nie jest z nią idealnie, no ale co zrobić, takie życie

Micha - ostatnio pomidorowo ;) z ryżem , tylko rodzaje mięs różne (wołowina, kurczak, polędwiczka wieprzowa)







do tego inne szybkie posiłki:







Dzisiaj ,jak znajdę czas to w planach trening nóg.
Waga po kolejnym tygodniu lekko ruszyła (+1kg), pas niestety też ale większa ilość żarcia też robi swoje. Ten tydzień jeszcze nic nie zmieniamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Wypiska z treningu nóg, trochę wstyd wrzucać ale powoli jakoś to idzie, bo pierwsze dwa treningi po dłuższej przerwie od siadów to była totalna porażka. Dzisiaj poświęciłem dodatkowe minuty na trochę mobility i było sporo lepiej, chociaż i tak obciążenia jakie są to widać %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie do razu Rzym zbudowano dużych obciążeń nie potrzebujesz, Twoje nogi pięknie reagują na każdy trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7518 Napisanych postów 49526 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385534
jak to sie mówi powoli do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
w jakiej formie hack przysiady robisz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
Ty piszesz o wstydzie?? hehe :) To ja się już spaliłem ze wstydu :D bo przysiad leci 12x48 10x55 10x65 10x70
Miska jak zwykle piękna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Dobra jestem i ja, po tescie moze i sam zaczne prowadzic taki dziennik spodobalo mi sie a tu napewno mnostwo dobrego jedzenia cwiczen i smiechu bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
TomQ-MAG
w jakiej formie hack przysiady robisz?


na suwnicy typowej pod ten wariant siadów, na Kuźni są bardzo dobre suwnice na nogi jedne z najlepszych na jakich było dane mi robić tego typu ćwiczenia, stopy ustawione dość wąsko i z pauzą na dole (taka sugestia Mariusza)

monkey22
Ty piszesz o wstydzie?? hehe :) To ja się już spaliłem ze wstydu :D bo przysiad leci 12x48 10x55 10x65 10x70
Miska jak zwykle piękna :)


Ty ważysz sporo mniej ode mnie :P
ja nigdy mocarz w przysiadach nie bylem, zresztą ogólnie wyniki siłowe u mnie od dawna nie są żadnym priorytetem; dawniej jednak było mocniej; teraz to czuję się cały pospinany, to boli, tamto kłuje, jeszcze inne ciągnie ale jak nie trenuję to czuję się jeszcze gorzej więc po prostu robię swoje, starać się będę na pewno co tydzień dorzucać i zobaczymy za kilkanaście tygodni jaki progres udało się uzyskać;)


RikRozz
Dobra jestem i ja, po tescie moze i sam zaczne prowadzic taki dziennik spodobalo mi sie a tu napewno mnostwo dobrego jedzenia cwiczen i smiechu bedzie


witam , witam
czekamy na nowy dziennik , na pewno warto jak widzisz ja ten prowadzę już od kilku lat, wcześniej było kilka innych, ogólnie pamiątka na lata i kiedyś jak go sobie poczytam od początku na stare lata to będę na pewno mial niezłą frajdę hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
ogólnie pamiątka na lata i kiedyś jak go sobie poczytam od początku na stare lata to będę na pewno mial niezłą frajdę hehe

Synowi zamiast bajek na dobranoc będziesz mógł czytać wpisy i komentarze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium