SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892626

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Załatwiłbyś koledze koszulkę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Na sobotę już jestem ustawiony na %%%%%%%

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no proszę, w drodze po życiówkę już masz życiówkę Cele są, motywacja nie spada więc tylko rozganiać te ciemne chmury i iść po swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777974
Jak obcy zauważają poprawę formy to znaczy, że coś w tym jest i plan działa jak należy tego się trzymaj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
podgladam z cichacza jakis czas, szama tu wymiata po prostu ;d
z tego co widze taka ustawka to swietna forma na spedzenie czasu, cwiczen i pogadania
sylwetka co raz lepsza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Jednak zrobiłem sobie dzień OFF, sporo innych spraw ogarniałem i już odpuściłem jakieś aero w domu.
W sumie znowu od 05.12 nie było dnia bez wysiłku, więc nie najgorzej

Korzystając z dnia wolnego w pracy wybrałem się z Renią i Frankiem na zakupy dla Maluchów z Domu Dziecka w Łodzi. Postanowiłem, że chociaż w ten sposób, dorzucając małą cegiełkę od nas, sprawimy, że One lepiej się poczują lub po prostu czegoś im nie zabraknie. Dla mnie również to wielkie szczęście i polecam każdemu od czasu do czasu pomyśleć o czymś podobnym.
Na co dzień wydajemy setki zł na jakieś głupoty, często zupełnie nam do niczego niepotrzebne pier.doły. Inni przejadają, przepijają, od groma itd. Sam za młodu nie byłem wyjątkiem, nadal przytrafia się wydać sporo na coś , co potem na przykład leży lub przelatuje przez nasz żołądek i tyle...
Obecnie mogę sobie na takie drobne uczynki pozwolić i będę się starał co roku, chociaż w okolicy świąt coś podobnego sprezentować.

Po weekendzie jadę odwiedzić http://www.domdlamalucha.info/ i wręczyć im trochę zakupionych rzeczy: od jedzenia dla maluszków w postaci słoiczków, papek, przez pieluchy, po artykuły plastyczne , szkolne czy też trochę słodyczy. W domu dziecka jest ponad 110 maluchów od niemowlaków po 12-latków, więc i tak to kropla w morzu, ale jak znajdzie się więcej takich osób i gestów, to na pewno im niczego nigdy nie zabraknie.




Micha:






Czas zbierać siły na jutro, bo chciałoby się potrenować i ogarnąć ustawkę. Łatwo na pewno nie będzie ale spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Szacunek za czyny, naprawde!
Fajnie, ze pocwiczysz tez!
To do zobaczenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Szacun @Kuba za piekny gest masz 1000% racji. Czasem staram sie jakies symboliczne sumy tez przelac na jakies fundacje ale zdecydowanie za rzadko Dobrej pompy na ustawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777974
Brawo

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium