SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
warto było zarywać nocki przez ponad 9 miesięcy dla tej jednej pięknej chwili dzisiejszej nocy, a szczególnie ostatnich dwóch ważnych momentów

to będzie blok roku, bo potej akcji mogło być +2 dla gospodarzy




a potem killer-rzut ,zamrażający ten mecz Irvinga




Pozostało tylko świętować





LBJ - MVP Finałów (Chociaż Irvingowi niewiele do tego też brakowało)

Cavs to pierwsza drużyna w historii która obróciła finał z 1-3 na 4-3

To także pierwsze mistrzostwo w NBA dla Cleveland, po to LeBron wrócił tutaj z Miami

Pierwsza drużyna od czasu Washington Bullets z 1978 roku, która wygrała siódmy mecz Finałów na wyjeździe.

itd itp, zostało ustanowionych tutaj wiele mniejszych rekordów i kwestii różnego typu , mega się cieszę, że mogłem być świadkiem takiej historii, która zostanie zapamiętana na lata


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-20 09:12:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
ale blok - kurcze w tym sezonie nie oglądałem żadnego meczu play-off - a szkoda

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
blok mi rozj**ał system, dodam ze był to blok nr 3 w tym meczu Króla Jamesa, wcześniej ponownie jak w meczu nr 6 (jeden z momentów kotry bedzie powtarzany latami - to jego spojrzenie na Stefka po tej czapie)




Zablokował w taki sam sposób MVP sezonu regularnego Curry'ego w Game 7




Ten tytuł należał się LeBronowi jak psu buda, fala hejtu od lat spływa na najlpeszego koszykarza dekady (moim zdaniem po tym co zrobił w tym finale wracając z 1-3 - najlepszego w historii, na równi z Jordanem)
W meczach nr 5 i 6 James zaliczał średnio 41 punktów, 12 zbiórek, 9 asyst, 3.5 przechwytu i 3 bloki,
W meczu nr 7 zaliczył triple-double 27 punktów, 11 zbiórek, 11 asyst, znów miał dwa steale, 3 bloki

Pech LBJ jest taki,ze zyje i gra w dobie internetu, trollingu, hejterów - czego nie było w czasach Michaela; oczywiscie gdyby Cavs przegarli wypominane byłoby tylko jedyne 2-5 w finałach NBA LeBrona, a nie jego mega gra ,szczegolnie w ostatnich 4 meczach
Na szczescie wygrali, jako team , nie w pojedynkę - zrobił to , pierwsze mistrzostwo NBA Jedzie do Cleveland, a on jest 3-4 w finałach i będzie gonił dalej Jordana w zdobytych pierścieniach

Coś pięknego jak mi się morda cieszy, ze byłem tego świadkiem i bede mogl opowiadac o tym wnukom




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-06-20 09:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Szacun dla LBJ za to co zrobil od game 4 do game 7 .

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41520
No cavs wykonali mega robote.Po pierwszych 2 meczach ciezko bylo przypuszczac,ze tak to sie skonczy,szczegolnie patrzac na sezon zasadniczy
1

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
W końcu odwiedziłem nowy klub , który otworzyli mi 3km od domu . Całkiem spoko, przyczepić się mogę o brak obciążeń kilka osób tyrało oczywiście klatkę, ja zrobiłem nogi w tym suwnicę i już mając ok 150kg brakowało mi by cokolwiek dorzucić , tak więc jest minus na start ale to mnie nie dziwi bo tak było w kazdej nowo otwieranej przez tą sieć siłowni, w jednej po 2 tyg dowieźli dopiero hantle podobno
Dobrze, wiec ze jutro wylatuje na urlop - po powrocie juz moze bedzie dorzucone wszystko co być powinno.
W planach miałem lekko nogi + po troche reszte ciala, ale wkrecilem sie w nogi i zrobiłem całkiem niezły trening , zaczynając od 7 czy 8 superserii uginan+wyprostów, potem suwnicy z dwoma dropsetami i zmianami tempa (musialem kombinowac by w inny sposob zmeczyc uda ,nie majac wiecej obciazenia itd)



Przed wylotem oczyszczamy lodówkę, więc dzisiaj troche inne posilki niz zawsze m.in rano kanapeczki, na nich 150 pieczonego fileta z kurczaka



(to akurat z wczoraj , LC)

Ostatnie sprawy na mieście do ogarniecia , jutro juz sie nie ruszam z domu tylko moze rano pojde jeszcze na lekki trening ,a potem pakownie , mecz Polaków i w nocy wypad na lotnisko do Katowic. Z racji ,ze byłem przekonany iz nie bedzie mi sie chcialo robic miesa po powrocie do domu wbiliśmy z Renią na sprawdzoną łódzką burgerownię



A obecnie sylwetka z rana wygląda mniej więcej tak


Na pewno sporo fotek porobię sobie na Krecie,bo tam +40 st non stop wiec w ubraniu nie bede za duzo latał
a po powrocie ruszam juz na nowej siłowni z treningami i mam nadzieje,ze sporo znajomych bedzie tam chodziło wiec bedzie wiecej fotek i video
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Będzie szał ciał na plaży

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Coraz lepiej to wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Forma sie krystalizuje, miesnie coraz bardziej widoczne, robi sie ciekawie.

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870608
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium