SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JOANNA SZYMANIAK - Sforcia

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 475999

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Oj tak Sylwia Zdecydowanie rosną. - mówiłam, że jakieś fotki pyknę, to może jutro po treningu coś wrzucę.
Ostatnio będąc na siłowni stanęłam przed Mamą (bo też ćwiczy!) i się napięłam
Mama tylko spojrzała z przerażeniem i zapytała "To tak ma być?"

To samo tyczy się widocznych żył na rękach
Sami wiecie pewnie jak to jest, cieszymy się z rzeczy, których inni totalnie nie rozumieją, a żyły to dopiero wyjdą.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reakcje mojej rodziny też są różne szczególnie na redukcji jak mi się szczurzy pyszczek robi i suchar
Na redu jestem trochę wybuchowa bo chodzę jak zombie więc nie wyrażają swoich opinii i nie próbują już karmić bo mnie to momentalnie wprowadza w stan........o ja p..... Ale jak i tak wiem co myślą 2 tyg. po zawodach już jest ok

Fotki mile widziane bo widzimy się osobiście gdzieś w połowie miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sylwia K.

Fotki mile widziane bo widzimy się osobiście gdzieś w połowie miesiąca


Coś nie mogę tych zdjęć zrobić Postaram się dziś to uczynić.
A wizyta faktycznie trochę się przeciągnie, a nie wiem czy to co jest teraz to dobrze czy nie Fakt jest taki, że waga rośnie, ale jestem taka "ubita" jak to Mama moja stwierdziła

Mały update.

CZWARTEK 05.02.
DT


TRENING - barki

1) wyciskanie na smithcie zza karku - 4x - zakres 8-10 x
2) wyciskanie na smithcie z przodu - 3x
3) Wznosy hantli bokiem - 5kg
4) Wznosy hantli w opadzie - 5kg
[coś mi czasem w tych barkach chce przeskoczyć, albo mam takie kłucie dziwne i nie zawsze mogę wziąć większy ciężar, bo jest to niekomfortowe, wtedy biorę lżejszy ale robię więcej powtórzeń]

+ triceps
1.) Ściąganie nachwytem na wyciągu - tu spory progres mam, 21,5kg na wyciągu [wiem, każdy wyciąg inny, ale u mnie to już sporo ]
2) Uginanie sztangi do czoła leżąc na ławce - 3x - 15 kg

+ brzuch
+ cardio - 25 min

W czwartek miałam chyba pierwszy raz w swoim życiu klasyczną migrenę
na siłownię poszłam z lekkim bólem głowy, ale miałam nadzieję, że przejdzie. Niestety im dłużej na siłowni tym gorzej, apogeum przyszło na bieżni. Łeb pękał, mdliło mnie okrutnie, myślałam, że to z głodu może.
Zawinęłam się do domu, zjadłam kolację i o 21.40 zawinęłam się do łóżka. Nie kontaktowałam za bardzo

No ale 8h snu i w piątek rano byłam nówka sztuka
Cóż chyba jakieś dziwne zmiany w ciśnieniu były. Ale trening siłowy z progresami i z pełną mocą!

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-02-08 09:55:30

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
PIĄTEK
DT



TRENING
Plecy

1) Ściąganie drążka za kark - 4x - 8-10 powt.
2) Ściąganie drążka do klatki - 3x - 8-10 powt.
3) Przyciąganie drążka do klatki - 4x - 8-10 powt.
4) Wiosłowanie sztangą - 4x - 8-10 powt - 40kg

Łydki
1) Wspięcia stojąc na smithcie - 3x
2) wspięcia stojąc na stepie - bez obciążenia 3x

Była moc!! Pod koniec treningu mięsień najszerszy zdecydowanie przeszkadzał mi w swobodnym trzymaniu rąk wzdłuż tułowia rośnie.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sobota - DNT

Zaczyna mi się lekki sajgon w pracy, bo teraz przez jakiś czas każda sobota będzie pracująca + dłużej w środy.
W soboty jeśli dam radę jeszcze po pracy, to pójdę na cardio, jeśli nie tak jak np. wczoraj to idę w niedzielę, aczkolwiek wolałabym mieć niedzielę zupełnie luzacką, żeby poświęcić ją na regenerację.
Zobaczymy.

Dziennik uzupełniony, kawa wypita to idę wykręcić 30 min na bieżni, bo zaraz żołądek będzie wołał jeść

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dasz radę a jeśli będzie to bardzo męczące to zmodyfikujemy trening na chwilę żeby miało to ręce i nogi. Zresztą widzimy się niebawem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sylwia - mam nadzieję, że ogarnę to wszystko Zobaczymy jak sił będzie starczać.


Poniedziałek 09.02.
DT


TRENING
Klatka

Zmieniona kolejność ćwiczeń 1 i 2, bo suwnica zajęta, więc jako pierwsze poszły hantle na skosie - 16kg bo 14kg latało jak szmata

1. Wyciskanie hantli na ławce skośnej - 14kg(15x)/16/kg/16kg/16 kg [16stkami zakres 8-10x)
2. Wyciskanie na suwnicy smitha na skośnej, wąsko (9kg gryf) - 20kg/20kg/22,5kg/22,5kg
3. Rozpiętki na wyciągu 4x15

Biceps
1. Uginanie przedramion sztangą łamaną 15kg - 3x 12-15

+ Brzuch
+ bieżnia 30 min.

MISKA - wg schematu.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Wtorek 10.02.
DT


TRENING

Nogi.
1. Prostowanie nóg na maszynie - 65 kg wzwyż
2. Przysiady ze sztangą z tyłu - 60kg/65kg/65kg/65kg
3. Wypychanie nóg na suwnicy - 120kg/120/kg/130kg/130kg
4. Wykroki - 2x 8kg hantle
5. Uginanie nóg na maszynie 4x
6. Wymachy nóg w tył na wyciągu.
+ łydki, wspięcia stojąc

MISKA - wg schematu, aczkolwiek masła orzechowego zdarzy mi się zjeść ciut więcej wieczorem [przyznaję się bez bicia]


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-02-12 16:36:16

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Środa 11.02.
DNT


stała się rzecz straszna rano pojechałam do pracy i później jechałam na szkolenie. I co? Jedzenie zostało w pracy
No więc pozostało poratowanie się zakupem wafli ryżowych i dwóch serków wiejskich Ale dałam radę.

Na bieżni wylądowałam dopiero o 21.
Ale 50 min zaliczone.

____________________________
Jestem ciekawa co powiecie na moją sylwetkę i to w jakim kierunku to idzie
Waga rośnie i jestem ciekawa na ilu kilogramach się zatrzyma, bo jeszcze jakiś czas temu rozpaczałabym pod niebiosa widząc 7 z przodu na wadze tzn miałam lekką załamkę, ale później spojrzałam w lustro i zobaczyłam z rana "kratę" na brzuchu więc stwierdziłam, że chyba nie może być tak źle
No ale w końcu jestem wysoka, to waga też będzie spora.

Zrobiłam fotki, ale jednak poczekam aż ocenicie na żywo bo teraz Diablica i Atram wrzucają takie foty, że wyglądam jak Bulinek

Najgorsze tylko, że ciuchy w barach przyciasne, a kurtka wiosenna koniecznie musi być nowa!


Zmieniony przez - sforcia w dniu 2015-02-12 16:51:33

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dzisiaj były bareczki
Tym razem rekord w wyciskaniu z tylu na smithcie.
30 kg + 9kg gryf.

Jednak wrzucam jedno foto, cos tam chyba urosło



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DZIENNIK TRENINGOWY - BARTOSZ SIEJAK

Następny temat

Zawody kettlebell hardstyle

WHEY premium