SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1892315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174905
tak przy okazji, do jakiego fizjo w Łodzi chodzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
no byłoby mega, tylko jak już przyjedziesz to sie nie chowaj po kątach, a podbij i powiedz, ze Ty to Ty, bo jak będzie młyn podobny do tego jak na otwarciu, to pewnie w sklepie będzie na początku przynajmniej ciężko spokojnie pogadać, potem się wyluzuje

oszalałeś? nic z tych rzeczy, będę udawał przypadkowego przechodnia, bez wskazówek jak wyglądam, coś na zasadzie "Gdzie jest Wally?"
a poważnie to jak wszystko się dobrze ułoży to mogę o 9:55 czekać na otwarcie sklepu

jak tak chwalisz to może też na te 3 tygodnie wrzucę jakiś konkretny spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
kwachor
tak przy okazji, do jakiego fizjo w Łodzi chodzisz?


Do Łukasza Paliświata z fizjocorps (wpisz np. Na FB) - polecam :)

DoDo
No nie wiem czy tego chcesz...ten spalacz jak pisałem i wrzucałem wcześniej skład to żadna opcja „mocna” ale może te właśnie lżejsze składniki tak dzialaja, ze jeść się nie chce
Ogólnie to na fakt jak obecnie trenuje i przede wszystkim jak się odżywiam to nawet nie najgorzej wyglada brzuch. Jutro wrzucę jakieś foto, wiec coś tam działać musi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
chyba jednak odpuszczę na ten moment już się pogodziłem, że ten rok trochę rozjechany miałem i forma będzie dopiero na 2019, ale to już nie będą przelewki i polecę po bandzie zaczynając od Burn4All (z całym szacunkiem do tego spalacza, bo tylko na nim zrobiłem rok temu życiówkę dotychczasową) tak jak i z dziennikiem nie idzie mi to założenie, ale przyjdzie na to czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1443 Napisanych postów 2141 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 81408
Zakładaj dziennik Dodo :) pierwszy sub już masz :)
1

Take your dreams seriously.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Weekend za mną.
Wczoraj zero aktywności - praca,a potem i tak nie byłem w stanie zrobić nawet aero...

Dzisiaj miałem jeszcze zakaz trenowania od fizjo, ale jutro znowu siedzę 9h w sklepie więc trening raczej odpada, więc poszedłem dzisiaj i na spontanie zrobiłem mocne barki + triceps. Bardzo fajny trening, bo z kumplem wiec od razu lepiej niż samemu.

Co do mojej michy, to z wczoraj mogę dać jedno zdjęcie - naleśników (nie fit ofc pełna mąka i dżem brzoskwiniowy, cream z qumatraxa i tutti z biedronki waniliowy )


Dzisiaj , napiszę co od rana wleciało:
- omlet z 4 jaj + nut whey + sos zero
- po treningu 2 kotlety z piersi kurczaka w panierce + ziemniaki + bigos (rewelacja!)
- serek waniliowy %)
- 3 kawałki ciasta drożdżowego
- na ten moment -> 2 szklaneczki, a pewnie skończy się na 3-4



Dieta cud a forma na ten moment prezentuje się mniej więcej tak , foty z dzisiaj po drożdżowcu



Na ustawce będziecie mogli przymierzyć i zakupić nowe bluzy SFD - naprawdę rewelacja, w końcu fajne bluzy z naszym logo




Na jutro nie mam nic w lodówce, więc zapowiada się kolejny dzień z zaj**istą michą

Nie wiem czy już się w tym roku ogarnę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na bluzę bym się zaczaił! Trzeba do Wojtka się uśmiechnąć
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
BzykuDG
Na bluzę bym się zaczaił! Trzeba do Wojtka się uśmiechnąć


wspomóż lepiej lokalny łódzki biznes i po prostu ją kup za 3 tyg nie licz na cuda, skoro nawet admin nie dostał :(((((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wiesz, że w sklepie stacjonarnym mi się nie opłaca
Poza tym będę po wakacjach, to trzeba budżet podreperować


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-10-14 21:06:53

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
BzykuDG
Wiesz, że w sklepie stacjonarnym mi się nie opłaca
Poza tym będę po wakacjach, to trzeba budżet podreperować




no i zebys za chwilę nie płakał, ze w sklepie internetowym Ci się nie opłaca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium