SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
No to po weekendzie i też będzie- prawie dokładam kalorii, mass mode on to się pomotywuję filmikiem
Dobry trening, ciężary podobne do moich nawet
Z tego co masz spokojnie tnij- przecież już jest fajna forma wyjściowa, wiele nie trzeba naprawdę do dobrego docięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Witam po kolejnej przerwie.

Wczoraj na lekkim kacu wpadł bardzo dobry trening nóg. Kolana nawet tak strasznie nie łupały, ale to dlatego, że ostatni trening nóg miałem 10.02 - tak to niestety ich nie rozbuduję, trenując raz na 2 tyg, ale póki co musi być jak jest.



Lekko nie było, całość trwała ~1,5h ale praktycznie wszędzie dorzucone kg i ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego treningu, bo ostatni tydzień przez te wyjazdy i sporo innych spraw na głowie był bardzo kiepski jeżeli chodzi o żarcie, brak aero i treningi też wpadły tylko 3 w skali tygodnia.

Pomiar z rana dzisiaj 85.1 kg - tydzień temu był 1kg mniej... ale po ciężkim, pracującym weekendzie nie mogło być inaczej. Teraz wróciłem do tego co było 2 tyg temu. Chciałbym dorzucić jeszcze trochę, ale wiem, że muszę pilnować się michy, a do tego ostatnio brak weny. Mam nadzieję, że ten tydzień będzie dużo lepszy i niedługo może coś pozmieniamy w planie, dając trochę odpocząć plecom, a dorzucając klatkę.

Jedzenia było w weekend naprawdę sporo, ale nie mam za dużo zdjęć.




Teraz biorę się za film z Ustawki, a wszystkich chętnych zobaczyć jak to było na Debiutach zapraszam do playlisty z tych zawodów na naszym YT - http://bit.ly/2EVFJ7W (muszę dać link skrócony bo inaczej wczytuje się jeden z filmów na forum)

Tylko przechodząc w ten sposób lub mając bezpośredni link do filmów, które wrzucałem w temacie z relacją - traficie na filmy z Debiutów.
Niestety zmienił się trochę pomysł prowadzenia kanały SFD na YT i nie mogę udostępniać tam tak wielu filmów z zawodów, więc są one jako filmy niepubliczne (nie wyskoczą one m.in w wyszukiwarce). Jeżeli więc znacie kogoś kto czeka na te filmy to musicie podesłać link do playlisty jak powyżej lub do danego filmu z niej.
Na filmy można też trafić przez stronę główną naszego kanału https://www.youtube.com/user/SFDPLTV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan

Wczoraj na lekkim kacu wpadł bardzo dobry trening nóg. Kolana nawet tak strasznie nie łupały, ale to dlatego, że ostatni trening nóg miałem 10.02 - tak to niestety ich nie rozbuduję, trenując raz na 2 tyg, ale póki co musi być jak jest.

Pamiętaj, że mięśnie rosną wtedy gdy odpoczywamy, także środowisko do wzrostu zapewniasz idealne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Trening nóg faktycznie mocny, taki jak lubię
Fajnie wyszedł filmik! Jest nawet żenujące ujęcie jak mnie Zwierzak wyciska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21566 Napisanych postów 30797 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870616
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ja mogę podpowiedzieć, że jeśli sobota to 10 lub 24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Najszybciej za około miesiąc, 16-17.03 jadę na Mistrzostwa Wielkopolski, a poza tym inna ważna sprawa musi wystartować, żeby był większy sens robić Ustawkę ;)
Potem bedzie niestety co raz ciężej, ale myślę że raz na 5-6 tyg uda się robić tego typu treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Plecy ciężko



Trening, gdzie dorzuciłem w każdej serii w każdym ćwiczeniu. Ostatnie ciężkie plecy wypadły mi na ustawce, a tam nie do końca mogłem się skupić na ciężarach i pilnowaniu rozpiski, więc dzisiaj po prostu dowaliłem - zapas był. Co jednak podjedzone przez ostatnie dni trochę inaczej to podjedzone, moc na pewno większa. Co jednak bardziej cieszy to pierwszy trening z tego planu (a to już koniec 7tyg), z priorytetem na plecy, który wykonałem bez nieprzyjemnego ciągnięcia w plecach, ostatnia wizyta u fizjo i dodatkowe otejpowanie tego miejsca chyba dały sporo. Teraz zamierzam sobie zrobić trochę dłuższą przerwę od fizjoterapii + niedługo pewnie plan się lekko zmieni, plecy powinny się zregenerować fajnie i mam nadzieję, że najgorsze już za mną.

Micha
Kolejny freestyle

rano 250g twarogu półtłustego + dodatki + ciemne pieczywo


potem spaghetti


po treningu płatki+granola+jabłko+izolat


następnie mniejsza porcja spaghetti + mielone + galaretka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887282
Martwiłem się, że zginąłeś w akcji :D

Kuba - weekendzik może jakiś trening x) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium