SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pewnie ciężkie te szklane? Ja bym pewnie gdzieś pobił

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
lekkie nie są :)
z ciekawości zważyłem i pojemność 1.0 l - waga 740g
2.2 l - prawie 1,3kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No, to tylko do lodówki mi takie podchodzą hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
W sumie najzdrowsza alternatywa wśród pojemników choć nieco niepraktyczna, teraz robią plastikowe pozbawione bisfenolu A ale droższe od zwykłych.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Widze ze na swieta dobrze pojedzone i Bardzo dobrze nalezalo sie. Ja sie juz dzisiaj cieszylem ze mam swoj ryz i gotowanego cyca bo kazde inne zarcie za ciezko na kiszkach zalegaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Zapraszam na najbliższą ustawkę treningową - 07.01.2017 POZNAŃ , ilość miejsc ograniczona! ZAPISY TUTAJ

u mnie lipa z bolącym od paru dni miejscem w okolicy łączenia klatki z barkiem, odechciało mi się nawet tutaj wpisów dawać - nadrobię pewnie do końca roku

pewnie niepotrzebnie zrobiłem 2 lekkie treningi, w srode przy wyciskaniu 40-50 kg sztangi ból mocny i musiałem odpuścić, wczoraj przy różnych cwiczeniach na plecy było sporo lepiej ale dzis nie jest za fajnie, dlatego póki co wolne, jutro wizyta u fizjo sprawdzi co i jak...

Jak to powiedział wczoraj jeden mój znajomy, który widział mnie na treningu "ty, gdyby nie te kontuzje to ładnie byś pozamiatał" - nie sposób się z tym k***a nie zgodzić, widocznie coś testuje moją cierpliwość i nie tylko

do później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Czyli widać wszyscy widzą znaczny wzrost formy smaruj choć jakąś maścią przeciwbólową może pokazał się jakiś stan zapalny

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Szybki skrót ostatnich dni, po świętach zrobiłem 2 lekkie treningi: okrojony push 1 - gdzie wykonałem sporo więcej przysiadów kosztem innych cwiczeń, bo jak pisałem nawet wyciskanie na skosie ze sztangą 40kg sprawiał mi ból, potem było trochę lepiej. Na tyle, że dzień później zaryzykowałem i poszedłem zrobić coś w stylu PULL ,ale wykonałem tylko 4 ćwiczenia na plecy i 1 serie na biceps na samym treningu było spoko, ale juz wieczorem i dzień później ból się nasilił, więc wiem, ze nie był to ogolnie madry pomysł

Wczoraj zrobiłem totalny off, dzisiaj z rana 60 min aero na rowerku bo nie ukrywam,lekko podirytowany i zły zaczynam podjadać i na pewno nie trzymam się założeń jak przed świętami z 0g ww w dnt i 50g w dt. Waga od świąt skoczyła niewiele na szczęście bo tylko +0,6kg (dzisiaj najwyższa od dłuższego czasu 83.5kg) ale wiem,że lada chwila się to źle skończy.

Dlatego daję sobie jeszcze 2 dni luzu, ogólnie jutro i pojutrze nie będe na pewno leciał grubo z jedzeniem. Sam robię z 1kg piersi z kurczaka pyszną sałatkę z fasolą czerwoną , ananasem (Jest na jednym foto ponizej), Renia przygotuje jakieś mini pizzerinki, do tego wleci pewnie coś domowego . Zapowiada się spokojny domowy sylwester, z racji Malucha nigdzie się nie ruszamy w tym roku.

Do tego planuję jutro i w nowy rok zrobić aero około godziny i jak dobrze pojdzie to wrócić na siłownię koło wtorku, oby bo już mnie nosi strasznie

Dzisiaj 1,5h męczarni u fizjo i wycie z bólu, ogólnie wygląda to na przeciążenie podczas treningu klatki, nie przypominam sobie nic takiego ale mocno dzisiaj miałem porozbijane rejony pod pachą, bark (przedni i boczny akton + suchogiłowanie) , do tego miesien nadgrzebieniowy pospinany -> porozbijany.
Na koniec otejpowanie i teraz ból ręki mocny, jutro pewnie będzie jeszcze gorzej ale za 2 dni ma być już znacznie lepiej. Wierzę, że tak będzie i ja wrócę na właściwe tory





Parę fotek jedzenia z ostatnich dni:


















Na koniec Wasze zdrowie, dzisiaj musiał polecieć drink na lepsze samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
zdrowia przede wszystkim Kuba. Jak to jest to na wszystko inne można zapracować i nie mam tu na mysli tylko formy itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Jak wyzej Kuba zdrowia przede wszystkim;) zeby juz te kontuzję omijaly...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium