SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

AVASSO/Dziennik/Nowe str 100

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 166516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Trening nr 6 (2009-06-26)

Trening B
-martwy ciąg
-wyciskanie leżąc wąsko
+++podciąganie sztangi do brody

1.Martwy Ciąg

1.5x70kg
2.5x80kg
3.5x90kg
4.5x100kg
5.5x110kg
6.5x120kg
7.3x130kg

Moc wróci mam nadzieję może to przez te zero carb

2.Wyciskanie leżąc wąsko

1.5x40kg
2.5x45kg
3.5x50kg
4.5x55kg
6.5x60kg
7.5x65kg
8.5x70kg
9.5x75kg
10.2x80kg

3.Podciąganie sztangi do brody


1.5x20kg
2.5x25kg
3.5x30kg
4.5x35kg
5.5x40kg

Wszystko okej tylko mc jako tako nie podoba mi się jak na mnie to bardzo słabo od września-października robię masę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Moze moc też spada bo masz jednak kilka serii przed
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28862
Martwy ok, używasz pas? 130 w 3 powtórzeniach na redukcji nie jest źle, w innych ćwiczeniach masz chyba większe spadki sił.

Acha, standardowo, daj mi link do ogólnego zarysu całego twojego planu, muszę prześledzić jak to wygląda globalnie.

Zmieniony przez - grrubas w dniu 2009-06-26 21:32:11
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
A po co pas ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6423
zawsze jako takie zabezpieczenie przed kontuzją ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
Zabezpieczenie przed kontuzją ? Nie przy takich kg...

Zresztą - ćwiczenie w pasach osłabia Ci prostowniki, część pracy przejmuje własnie "pas" i odciąża plecy - stąd mniejszy wzrost siły.

Im dłużej można - tym nie używać pasa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6423
no jesli robisz dobrze technicznie to pas przy takich ciężarach narazie nie potrzebny ale u nas w miescie koles przy 80kg nabawił sie wózka bo robil zle technicznie i bez pasa ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28862
adzik, ja mu nie sugerowałem że ma używać pas tylko pytałem z ciekawości czy używa.
mi jakiś czas temu wytłumaczono to samo co napisałeś i też nie używam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34857
Nie używam na str 69 masz cały ten trening wy gadacie że słabnę ale zazwyczaj tak jest że jak wracasz po przerwie to z treningu na trening jest progres. A po drugie bez węgli latam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1989 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6423
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na mase- nadaje się?

Następny temat

Co zrobic, by cos osiagnac ?! Pomocy :<

electro
Polecane artykuły