SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397602

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 703 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7142
Skalar, sog za to co napisałeś 2 strony wcześniej
dobrze to ująłeś, 100 % racji
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Zobaczcie to:

Autor: Gość: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.08, 18:47
Kończę jutro dk. Schudłam 6 kg tylko
Jestem starsznie zawiedziona,bo ściśle przestrzegałam zasad diety


6kg w 13 dni i jeszcze źle



Zmieniony przez - jogger w dniu 2008-07-16 17:19:05

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 161
Ja mam takie jedno pytanie odnośnie kopenhaskiej - jaki sens w tej diecie ma przegładzanie organizmu aż do "lunchu", czyli około 4 godzin od obudzenia się?
Dieta obiecuje podkręcenie metabolizmu, a przecież to właśnie śniadanie odpowiada za przyspieszony metabolizm w ciągu dnia, jego brak zaś - za zwolnienie metabolizmu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 364
oj, 6kg to pieknie!!! tylko pozazdroscic :)

... co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 364
Jogger, ja mam pytanie za 100 punktow :) te rybke co mam ja jutro zjesc, to moglabym ja w cebuli usmazyc? no po prostu zadna inna forma mi nie podchodzi:( pieczona - koszmar, gotowana - koszmar, smazona bez cebuli :(

... co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 161
Ja mam dziś trzeci dzień DK - na razie 2 kilo w dół. Jeśli o mnie chodzi to raczej nie jest to woda, bo przed DK jadłam dużo mniej niż w jej trakcie, a kopenhaską "zarzuciłam" sobie dlatego, że po spadku 17 kilogramów (od stycznia) waga zatrzymała się i jak zaklęta trwała cały czas na tej samej cyfrze.

A tak szczerze mówiąc to nie wiem co jest takiego złego w DK (poza tym porannym przegłodzeniem, masakra) bo ja na przykład patologicznie wręcz nienawidzę wszelakich warzyw i mięsa, a tutaj jestem zmuszona jeść i jedno i drugie - co chyba wychodzi na plus dla organizmu ;)
Tylko, że szpinak zastępuję brokułami a pomidora papryką - nie wiem czy tak można, ale inaczej nie dam rady.

Zauważyłam jeszcze jeden plus - mniej piję.
Zazwyczaj wypijam do 10 litrów wody dziennie (przy czym jestem zupełnie zdrowa - po prostu "ten typa tak ma") a teraz jestem w stanie ograniczyć się do 3 czy 4 litrów. To naprawdę istotna różnica, bo spędzać pół dnia w toalecie to żadna przyjemność ;)

Aha, i mam jeszcze jedno pytanie: jakie powinny być odstępy czasowe między kawą-lunchem-obiadem? Jeśli zazwyczaj wstaję o 14 a kładę się spać między 4 a 5 rano, to czy odpowiednio będzie: kawa - około 14, lunch między 17 a 18 i obiad między 21 a 22?

Zmieniony przez - marhef w dniu 2008-07-17 22:34:05
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 113 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12449
Dziewczyny nie macie pojecią ze głodowanie sie do niczego dobrego nie prowadzi tylko wyniszcza wasz organizm/osłabia zadbajcie o dobrą diete redukcyjną która pomoze w wolnym tepie uzyskac bardzo dobre efekty a co najwazniejsze ze zdrowym trybem zycia.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 364
wierz lub nie, ja nie gloduje! przeszlam te diete juz 3 razy, teraz jest 4. czuje sie b. dobrze, nie mam zadnych dolegliwosci, czuje sie lekko, mam duzo energii, 3 razy w tygodniu cwicze, moj organizm nie daje mi zadnych znakow, ze jest mu zle. przeciwnie! spie krocej, nie podsypiam popoludniami, jestem pogodna, zadowolona. w piatek konczy sie dieta, w sobote wracam do moich 4 "posilkow" dziennie - male ale regularne.

... co Cie nie zabije to Cie wzmocni...

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie trzeba czuć głodu żeby w nim być. Możesz jeść same warzyw i nie być głodną, ale pewnie nie wiesz o co z tym chodzi
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

electro
Polecane artykuły