SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356980

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
oki to trzymaj sie ja jutro dolacze wiec bedziemy mialy tylko dzien poslizgu Damy rade :)

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
co do tej 6w coś znalazłam


"
CHCIAŁABYM ZACZĄĆ BIEGAĆ ŻEBY SPALIĆ TEN CHOLERNY TŁUSZCZ. PRZED KAWĄ PO KAWIE, PRZED 6 CZY PO ?
"
Kawa -> aeroby -> a6w -> ew. kolejna kawa na podtrzymanie potreningowego spalania tłuszczu " słowa joggera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
dzięki
spróbuje zatem rano po kawie te moje a6w ciągnąć...
dziś po marchewce na śniadanie czułam sie super i bez problemu dałam radę wytrzymać do obiadu...który właśnie jem - pyszne te brokuły i co najlepsze bez soli - wreszcie wiem jak samkują.
zaopatrzyłam sie tez w olej lniany!
kiedyś jak ktoś wcinał przy mnie pyszne ciacha to od razu tez musiałam - a teraz nie... nawet nie ma ochoty.
byle tak dalej

trzymam kciuki za zaczynających!

relatywizm - że może być tak i może być owak (Kołakowski)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Mam pytanie odnośnie anansa świeżego.Czy można na DK jeść jako owoc ananasa?Ma on przecież wysoki indeks glikemiczny- podają różnie, ale średnia to 50 - jednak wykorzystywany jest jako owoc wspomagający odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
my nie jestesmy zaczynajacy tylko powtarzajacy hehehe a tak na powaznie tez lepiej sie czulam na diecie niz bez niej

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Joggerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr gdzie ty jesteś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
najlepszym owocem jest grejfrut, ale ja to banany zawsze wcinałam i nic mi nie było (a podobno są tuczące ) więc myślę, że jak zjesz ananasa to będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
o.k. dzięki bardzo :)
Bo kupiłam sobie wczoraj i tak pięknie dojrzewa, cudnie pachnie i myslałam że będę się musiała obejść ze smakiem:(
Kupiłam sobie dzisiaj młodą marcheweczkę więc ją schrupię za chwile bo juz niedługo 18
Zastanawiam się czy jak po 5 dniach dniety spadło mi 4,7 kg to waga sie już zatrzyma? Wszyscy piszą o tym że chudną 5 kg przez calą dietę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
ja moge tylko powiedzieć że przez pierwszy tydzień zrzuciłam 5,5 kg, co dalej to nie wiem bo się poddałam, po prostu śniły mi sie po nocach bułeczki z masełkiem, a to dziwne, bo myślałam, że bardziej będą mnie nękać snikersy ale są takie osoby co to schudły nawet 8 kg, najlepiej nie waż się za często tym bardziej na początku drugiego tygodnia bo to obniży twoją motywację ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
zaczynających kolejny raz

relatywizm - że może być tak i może być owak (Kołakowski)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium