SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358023

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
zimno przeszło bez tabletek
Metabolizm spoczynkowy wreszcie wzrósł i może dieta zacznie działać
zamiast jajek zamiennie stosować chudy twaróg z jogurtem naturalnym?
Jeśli masz podwyższoną prolaktynę, może to pogorszyć sprawę
dodatkowy sposób który mógłby mi pomóc w spalanniu kilogramów?
Niechemicny sposób to aeroby

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
Heyka,drugi raz w zyciu jestem na kopenhaskiej,pisze,by podniesc na duchu,co zaczynaja.Pierwszym razem,2/5 roku temu schudlam 4-5 kg.Ostatnio nie dbalam o siebie,przytylam troche...jestem 6ty dzien na diecie i co?sama nie wierze,chyba waga zwariowala.Pierwszego dnia bylo 69 kg/152 funty(jestem w usa)...dzis jest 65,2 kg/143,5...rano bylo duzo mniej,zanim sie opilam i zjadlam jajca z marchewka.Nie moge wprost uwierzyc,czy to naprawde mozliwe?widze,ze schudlam rownomiernie na calym ciele.Chyba udalo mi sie uzyskac stan ketozy,bo nie odczuwam speclajnie glodu(z poczatku byl koszmar i snily mi sie czekoladki).Pisze o tym rowniez dlatego,ze zaczelam diete z drobnymi bledami,czyli sciagnelam ja z jakiejs stronki,a tam byla kawa z niedopisana grzanka,lub pierwszy dzien kawa z cukrem.Dzis dotarlam do dobrej diety podanej kiedys przez joggera(temu facetowi zawdzieczam wiedze i pomoc sprzed trzech lat-dzieki jogger:) )...wczoraj np.zjadlam salate i brokuly,a nie jedno lub drugie.Szrzerze mowiac jestem ciekawa,czy te bledy moga wplynac na dalszy etap diety,czy to,ze dzis nie zjadlam grzanki rano,albo nie dodalam cytryny wczoraj do ryby moze popsuc efekt,jak przy jedzeniu dodatkowych rzeczy,zucia gumy czy tez picia lampki wina?Pisze o tym rowniez,aby inne osoby mialy swiadomosc,ze po necie krazy spis kopenhaskiej wlasnie niedokladnej,i polecam pobierac tylko od joggera i odczytac ewentualna odpowiedz na moje watpliwosci,o ile sie pojawi:) pozdrawiam mocno z trenton,pijcie duzo wody,naprawde pomaga na zabicie glodu-giganta:) Iwona

nalezy zyc zawsze i przede wszystkim w zgodzie z samym soba...warto sie wiec wsluchac w siebie,a wtedy mozna to czynic lepiej dla siebie i dla innych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
jestem ciekawa,czy te bledy moga wplynac na dalszy etap diety,czy to,ze dzis nie zjadlam grzanki rano,albo nie dodalam cytryny wczoraj do ryby moze popsuc efekt,jak przy jedzeniu dodatkowych rzeczy,zucia gumy czy tez picia lampki wina?
Nie, ale te dodatki mogą - owszem - wyprowadzić z ketozy.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Czy ta kawa na czczo naprawde jest niezbędna? Nie dam rady po prostu nie moge. Jak na pusty z rana walne kawe to jak pawia nie strzele to przez caly dzien mam takie bóle brzucha ze nie oplaca sie z domu wychodzić. Dieta mi sie podoba z opisu i opini zadowolonych ale tej kawy nie przejde.

PS:Kofeine toleruje, więc jesli chodzi o jej zawartośc dla przyspieszenia metabolizmu to moge brać syntetyczną, po prostu nie toleruje kawy samej w sobie.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-09-06 18:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37
Wysłana - 6 wrzesień 2006 14:59
--------------------------------------------------------------------------------
jestem ciekawa,czy te bledy moga wplynac na dalszy etap diety,czy to,ze dzis nie zjadlam grzanki rano,albo nie dodalam cytryny wczoraj do ryby moze popsuc efekt,jak przy jedzeniu dodatkowych rzeczy,zucia gumy czy tez picia lampki wina?
Nie, ale te dodatki mogą - owszem - wyprowadzić z ketozy.
_______________________________

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."
Jogger,troszke chyba nie rozumiem, z tego co czytalam ketoza to stan korzystny,dzieki ktoremu zaczyna sie palic tluszcz.So,te dodatki niezjedzone chyba daja wiecej?po co wychodzic z ketozy?oswiec laika:)pozdro z trenton...

nalezy zyc zawsze i przede wszystkim w zgodzie z samym soba...warto sie wiec wsluchac w siebie,a wtedy mozna to czynic lepiej dla siebie i dla innych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Bahamut zaczoles kopenhaska ?

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
NiebieskieOczka staram sie codziennie ją zacząć ale jakoś nie moge sie przelamać . Wciągnął mnie wir swiata fintessu ale tak jeszcze....nie do konća
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
she_nj,
niedokładnie to ująłem, te dodatkowe kalorie mogą wyprowadzić z ketozy, więc ich trzeba unikać, co innego małe pomyłki.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium