SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358107

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Cześć od jutra zaczynam dietkę kopenhaską...
Kiedyś już na niej byłam i schudłam ponad 6 kg, jednak piwko i pizza zrobiły swoje i znowu muszę zaczynać od nowa ...
KTOŚ JESZCZE ZACZYNA OD JUTRA?? RAZEM LEPIEJ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 142
hej spoko! ja tez zaczęłam od dzisiaj............ i tez mam słabosc do słodyczy. nie mówiąc juz nawet o słabosci do słomianego zapału:)
ale mam nadzieje,ze choć TYM razem będzie inaczej.

zbyt wysoko nie mierzę bo po co

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 116
Witam, jestem w trakcie czwartego dnia diety. Mam 168 cm i w dniu startu z rana ważyłam 67,6kg. Obecnie spadek do 64,7 kg. Nieźle, ale nie oszukuję się, wiem że to efekt oczyszczenia układu pokarmowego i strata wody w większej części. Dopiero z tego forum dowiedziałam się dlaczego ważna jest kawa z rana i pluję sobie w brodę bo przez trzy dni dodawałam do niej mleko bo myślałam że to bez znaczenia. Wczoraj było mi trochę zimno czyli zły znak- tarczyca nie została pobudzona. I mam pytanie do Joggera co do ginko, kelpu i wit E. Dziś idę się w nie zaopatrzyć do apteki. Kiedy łykać tą kąbinację? Z rana, po posiłku? Biorę dodatkowo preparat witaminowy i preparat ze skrzypem na włosy, żeby po tej diecie mi nie zaczęły wychodzić czy mogę to brać wszystko naraz? I w jakich proporcjach tą kombinację?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
W znacznym odstępie od kawy, żeby się nie wypłukały, i od posiłków z mięsem, bo żelazo blokuje przyswajanie wit. E.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Czesc ,ja dzis jestem na 3 dniu diety ,dołączyłam do Was .Ogólnie nie jest zle ,tylko zastanawiam sie dlaczego jest mi zimno w stopy.Czy na to ma jakis wpływ ta dieta ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Witajcie:)zawsze czytałam tylko wiadomości na forum ,teraz postanowiłam również skorzystać ze wsparcia bo będzie mi ono na pewno potrzebne...:)Dziś postanowiłam zacząć dietę , mam 173 wzroctu i 68 kg wagi...pół roku temu urodziłam dziecko i nie mogę sie pozbyc tych zbędnych 8 kg:)mam nadzieje,ze wspólnie będzie raźniej i jakos dam, damy radę:) mam tylko pytanie ,chyba do jaggera...czy podczas diety mozna brac BIOCLA z zieloną herbata a jesli tak to w jakich dawkach i przed którymi posiłkami..Z góry dziękuję za odp.no to co zaczynam-jestem własnie po kawie i będę tu zaglądać i relacjonować moje zmagania.pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
witaam wszystkich! własnie jestem w 2 dniu kopenhaskiej. ogólnie nie jest źle, bo nie odczuwam aż tak strasznie głodu. niemniej chodzę cholernie osłabiona, mój mózg też odmawia mi momentami pracy. jakie wit. powinnam zacząć brać, by poprawić koncentrację? i czy uczucie osłabienia można jakoś zredukować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Wiecie co cały dzień zleciał, w sumie nie czułam głodu tylko miałam ochote cos zjesc takie zachcianki mam regularnie wieczorami...no ale dałam rade.jutro drugi dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
dlaczego jest mi zimno w stopy.Czy na to ma jakis wpływ ta dieta ?
Generalnie to problem tarczycowy, powtarza się w poście co kilka stron - więc bierze się zestaw kelp + wit.E + gingko biloba (Gingkofar, Bilobil etc)
1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
chodzę cholernie osłabiona, mój mózg też odmawia mi momentami pracy
Niedocukrzenie. Po wejściu w ketozę - zwykle 3go dnia - mózg zaczyna wykorzystywać jako paliwo ciała ketonowe.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium