SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356964

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Oczywiście tak

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
dzięki jogger :)
dziś poprzeglądałam moc stron i artukułów na temat zdrowego odżywiania i chyba znalazłam swój "złoty średek", oczywiście warzywa stanowią składnik moich posiłków głównie w obiedzie, ale teraz postanowiłam dodawać do posiłków otrębów pszennych i myśle że będzie OK :) ..a i jeżeli chodzi o białko to jogurt wszamie na kolacje;) .... dzięki wielkie!

= ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
ha! jednak jestem silna! mimo cholernego zmeczenia i ogonego maksymalnego wycieczenia zdobylam sie na moje 30 minut cwiczen xD prosze o oklaski i za wszystkich trzymam kciuki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 116
czy mozna zastąpic czymś kawe??? bo poprostu odrzuca mnie od zapachu nie mówiąc juz o smaku....
jesli powtózyłam pytanie to bardzo przepraszam....

dla kilku chwil :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Tris brao dla Ciebie bo ja podczas tych dni tylko jednego dnia robiłam brzuszki i na tym sie skonczyło ale tak wogole niemam siły kreci mi sie w glowie ale do soboty wytrzymama myśl o jedzeniu mnie przeraza.POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
czy mozna zastąpic czymś kawe???
Kofeiną w tabsach - np guarana, termogenik typu thermo speed etc

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631


no to zaopatrzylam sie w fat burnera i cla ;) teraz zobaczymy jak to dziala. czekam tylko na przesylke. wczoraj zwazylam sie u kumpla i ku mojemu zdziwieniu waga pokazala 67 kg :D juz nie pamietam kiedy ostatnio wazylam mniej niz 70kg :D nie powiem wam ile schudlam bo nie mialam mozliwosci zwazenia sie przed rozpoczeciem diety ale zakladajac ze wazylam 72 kg (co jest najbardziej prawdopodobne) to jest to wynik wielce mnie satysfakcjonujacy :)pozostal mi jeszcze jeden problem a mianowicie problem nog z ktorym tez sobie poradze a co! bedzie to pewnie zmudna praca ale jak ja sie upre to nie ma mocnych. zna ktos moze jakies dobre cwiczenia na miesnie boczne ud? :]co do rysunku to tak to sa nogi a moj problem znajduje sie mniej wiecej miedzy biodrami i uda ... nie wiem jak to sie nazywam ale to sa takie hmm boczki na nogach :P

Zmieniony przez - tris w dniu 2007-06-06 14:09:08

Zmieniony przez - tris w dniu 2007-06-06 14:09:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
zna ktos moze jakies dobre cwiczenia na miesnie boczne ud?
Oczywiście, chyba w każdej siłowni jest maszyna do ćwiczenia przy- i odwodzicieli z reguły jest kolejka pań

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
hmmm no tak ale takie jakies domowe bardziej? bo ja to na silownie daleko mam i jakos tak nie po drodze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Joggeer to znowu ja ;)

Iśniadanie i IIśniadanie jogurt naturalny ze zmiksowanymi owocami rodzynkami i otrębami pszennymi
na obiad zielona sałąta z pomidorem tuńczykiem jogurtem naturalnym szczypiorkiem feta otrebami pszennymi i kromka wasy
na kolacje mnóstwo rodzynek i suche płatki musli
Zastanawiam się czy nie przesadzam z otrębami jogurtem naturalnym i rodzynkami ... zwłaszcza że przez całą diętę tylko raz byłam w ubikacji ... jestem 3 dni po zastosowaniu kopenhaskiej i dalej bez efektów mimo ze otrębów pszennych zjadlam mnóstwo! CO jest? : /
Zarzyłam 3 kapsułki sylimarolu i wypiłam septosan ... ciekawe czy będą jakieś efekty ...
jak wiesz co się dzieje z moim żołądkiem to daj znać!

= ]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium