SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358510

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i na dodoatek po 4 dniu tylko kilogram w dół <-- prawidłowo... nawet za szybko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
nie wiem dlaczego caly czas Ci zimno, mam nadzieje ze Ci przejdzie a jak nie to ubieraj sie cieplej i siedz pod kocem
misha a ile wazysz i przy jakim wzroscie?


Zmieniony przez - blueeyes w dniu 2007-04-20 15:44:36

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
71 przy 164cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
musisz tez wiedziec ze jak juz skonczysz kopenhaska to trzeba bedzie i tak trzymac diete bo inaczej to co stracisz raczej wroci, albo nawet jeszcze z nawiazka

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 163
To co w zamian za to zero zadnego pieczywa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
no raczej trzeba wykluczyc biale pieczywo. Mozesz je troche zastapic chlebem zytnim

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
blueeyes ja to wszystko kochana wiem, po prostu przez 3 lata na studiach zapuscilam sie nawet nie wiem kiedy.. przytylam 20 kg co doprowadzilo mnie do rozpaczy.. wszystkie "diety" konczyly sie po 3 dniach..ale teraz koniec. caly marzec az do swiat dietka 1000 kcal + 2godz x5 w tyg silownia. Efektem 5 kg z czego 2 wrocily po swietach (moj blad przyznaje bez bicia) tak wiec kopenhaga ma mnie nauczyc dyscypliny i faktycznie nabrania nawykow zywieniowych.. lekturke juz mam przeczytana naprawde spora.. Takze po skonczeniu trzynastki bede powoli wychodzic z niej dolaczajac kolejne posilki i urozmaicajac je jakos
Mam nadzieje ze da skutki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Najlepsze jest to, ze ja tez wszystko o tym wiem, jak jesc, jak cwiczyc , czego wcinac nie wolno a i tak ciezko mi to idzie dlatego robie to sezonowo po prostu, bo napewno bym nie dala rady tak non stop. Zazwyczaj jesienia i wiosna robie dietke razem z cwiczeniami. Zaczelam w poniedzialek i tak przez 6-8 tygodni Zobaczymy jak to bedzie musze zrobic sobie ladny brzuszek troche stracic w pupie i udach tak z 2-3 cm i ogole tak z 3-4 kg mniej chce wazyc. Trzeba sie wziasc za siebie w koncu

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
blueeyes, ja tylko zaznaczam grzecznie, ze my sie tutaj wspieramy w diecie i robimy wszystko, zeby wytrwac, wiec jak jeszcze raz cos napiszesz, ze bleeee, to sie do ciebie przelece i ci futro strzepie


audiofil, bo widzisz... generalnie, to samo zycie tez jest niebezpieczne i w szpitalu mozna w kazdej chwili wyladowac
A tak na serio... po to jest to forum, zeby wszystkie watpliwosci wyjasniac, suplementowac sie, zeby nie doszlo do roznych brakow witaminowo- mineralowych, a przede wszystkim trzeba sie do tej diety PRZYGOTOWAC.
Ja uwazam, ze jak ktos ot tak, z marszu sobie ja zaczyna, to rozne rzeczy moga sie dziac (a juz na pewno zaslabniecia, nawet omdlenia i "drżączki"). Jedzac "normalnie" dowalamy sobie naprawde duzo weglowodanow. Kopenhaska jest dieta bialkowa. Jesli z dnia na dzien nie dostarczymy organizmowi tych jego ukochanych, wysokich wegli, to rozne rzeczy moga sie dziac z poziomem insuliny we krwi...

Dlatego tez TRZEBA SIE DO NIEJ PRZYGOTOWAC (stopniowo wyeliminowac chleb, makaron, ryz, kasze, tluste miesa i sery itp.) i koniecznie TRZEBA BYC ZDROWYM

Ja porobilam sobie wszystkie badania podstawowe przed dieta i na pewno zrobie sobie po. Do czego wszystkich ewentualnych chetnych zachecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
soya dziubasku , ja napisalam ze dla mnie to jest blee ale dla was przeciez cacy i takze was wpieram

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium