SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358028

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 982
no ja mam 2.5 kg mniej :) cm cos nie leca wiec to chyba woda :) mam pytanie czy jak po DK zrobie I faze SB tylko taka powoli (w sensie nie ze nazrem siem fasoli w dniu 1 buahaha) to dobry pomysł ?? i jak potem mam zrzucic reszte kg ?? bo na bank nascie zostanie jescze... napewno jestem sklonna cwiczyc biegac itd 2 godziny dziennie 6 razy w tyg :) tylko z dieta mam problem chcialabym zebym po odchudzaniu mogla jesc te 2000 kcal a nie szczypac sie ze przytyje bo kazdym wyskoku :( nie wiem moze dojde do 1400kcal ?? tak po sb dorzucajac po 50 kcal tygodniowo i dojade do 1400?? tak czytam to czytam wszystko i jakas ograniczona jestem nie umie sobie tego sensownie poukładac by bylo git nie ze leniwa jestem "zrobcie to za mnie" ale co czlowiek to opinia i nie wiem co jest najsensowniejsze tak naprawde i ile powinnam jesc i wogole no i chcialabym chudnac te 3-4 kg miesiecznie i jak zdazy mi sie zjesc jednego loda czy cokolwiek to zebym na drugi dzien nie miala 1-2 kg wiecej na wadze bo to jakis schiz juz sie robic zaczyna a jak patrze na laski to wszytskie tak maja, a to juz jakis odpal normalnie tu 1000 ladnie ciacho i kg wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
A teraz setki pytań w głowie:)

1) magiczny zestaw "miłorząb japoński+kelp+wit.E" kiedy i w jakiej proporocji powinnam go brać??]
2) Poniewaz najwiecej tłuszczu mam na brzuchu, czy dobrze będzie zacząc areobiczną 6 Weidera od jutro, jakies poł godziny po porannej kawie??

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Dobrze, odpowiedz na jedno ze swoich pytań znalazłam, że pozwolę sobie Ciebie zacytować "Ze względu na odczuwanie zimna, kelp+miłorząb+E 3xdziennie też pomiędzy posiłkami, ale min. 30minut przed kawą " --> rozumiem, że 1 tabl. każdego z preparatów?

Do mojego poprzednika, Szpinak może byc mrożony- wystarczu ugotować.

I tak jeszcze btw... Jogger zastanawiam się czy nie przeklinasz dnia, w którym zdecydowałeś się na Kopenhage:)
Już od 5 lat zostałeś zrobiony doradcą wszystkich na tej diecie:P Nie żebym mi to nie pasowało ^^

pozdrawiam

mad

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
Podsumowanie dnia pierwszego:P

Czułam sie swietnie, jedzenia jak zwykle było za dużo, ale dałam rade. Z koncentracją i siłami naukowymi wszystko ok, ale to opiero pierwszy dzien za mna.'Obfociłam' najgorsze partie mojego ciała, zobaczymy jak porównam zdjęcia 'przed' i 'po' diecie.
Ponieważ mnie uczucie gorąca pojawia się zazwyczaj wieczorem, tak było i tym razem. Zmieszyłam sobie temperature - 37,3 więc jest dobrze.

Jedna jedyna rzecz mnie zastanawia...

Nie poszłam tej nocy spać. Nie było by w tym nic dziwnego(czasem mi się to zdarza), gdyby nie to, że noc z niedzieli na poniedziałek tez nie spałam bo miałam projekt naukowy do dokończenia.Poza tym ja zazwyczaj na kopenhadze śpię jak niemowlę. O 22 już odpadam, a dziś nic. Oczy jak żarówki i to po 1 kawie:P

Mam nadzieje, że dziś bedzie wszystko ok, bo mam zajęcia do 17 na uczelni i koopę spraw do załatwienia potem.

A co do dzis, to o 5 wziełam "magiczny zestaw tabletkowy" o 6 wypiłam kawę, a teraz skonczyłam areobowe Weidera. Za 20 mi minut wychodze na uczelnie.

Trzymać kciuki prosze:)

pozdrawiam

mad

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Przy a6w nie przechodź na siłę dalej tylko przedłużaj daną ilość powtórzeń dopóki nie możesz ich wykonać bezzadyszkowo. A wieczorem korzystając z termogenezy możesz jeszcze się zmęczyć powtórką a6w, może pozwoli Ci to szybko zasnąć.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 231
Witam podróżników, u mnie dziś 2. dzień wycieczki. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać i że rezultat będzie znaczny (czego sobie i Wam życzę )
Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto też zaczyna. Razem łatwiej :)
a propos tego zestawu kelp+ginko+E - wyszperałam info, że 3 razy dziennie, ale czy to nie za dużo? 1 tabletka kelpa i 1 wit E pokrywa 100%.

Będę zdawać relację jak mi idzie, waga początkowa 70,5 kg.
tłuszczu mam sporo, bo 25%.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
3x gdy odczuwamy zimno

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118
Witam po dłuższym czasie :) Po około dwóch tygodniach melduję posłusznie, że wskoczył mi kilogram z czego bardzo się cieszę javascript: test(''); dziwne, nie? Ale to dlatego, że kilogram ten przywędrował wraz z masą mięśniową zyskaną podczas ćwiczeń a wraz z nim ubyły mi kolejne centymetry Kończąc dietę miałam po 1,5 cm mniej w udach i 3 cm mniej w talii. Teraz mam po 3cm mniej w udach i 5cm mniej w talii, no i w bioderkach 4cm Nie myślałam, że mogę się tak zmotywować, a tu proszę. Teraz nie jestem już na diecie. Po prostu zmieniłam sposób żywienia. Zdarza mi się zjeść coś słodkiego, wypić lampkę wina, ale wszystko w granicach rozsądku. Pozdrawiam i życzę sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 338 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3190
dzien 2gi Dziś dużo rzeczy było nie tak.
Po pierwsze z powodu dłuugiego pobytu na uczeleni zamieniłam kolacje z obiadem.
Skonczyło sie to na wybuchu jogurtu w moim plecaku więc, nie zjadłam z tego ani łyzki.
Wszystko sie wylało na książki itd.
Nie miałam przy sobie kasy ( żeby nie kusiła ), więc stwierdziłam, że sie obejde bez tego posiłku.
Zamiast tego o 15 strzeliłam sobie kawe, a 2 godziny wczesniej "zestaw". Myslałam , że bedzie tragicznie z samopoczuciem sie dzisiaj, a lekki dyskomfort odczułam tylko jak 2 raz wchodziłam na 5 pietro bez windy ( zepsuła się:P ) Poza tym kolosa dzis zdałam spiewajaco, a na cwiczeniach od gramatyki ziewałam jak zwykle, i bynajmniej nie było to zwiazane z dieta.

Wróciłam do domu jakies 1, 5 godziny temu, w ogole nie głodna, i co gorsza- nie śpiąca. Niemniej stwierdziłam, że samą kawą mimo dobrego samopoczucia żyć nie można i zjadłam przepisowy obiad ( wiem że powinnam kolacje ale wiadomo jak ona skończyła) Teraz jestem peeeeeełnaaaaa.
Co dwie godziny mierzyłam dziś temperaturę - wahała sie od 37-37.5 , teraz jest 37.3.
A teraz pytanie, co mam zrobić jeśli nie uda mi sie dziś zasnąć?;p

Zmieniony przez - Madie w dniu 2008-03-11 23:34:20

Nie wlecz się w ogonie postępu, bo przy odwrocie oskarżą cię, że jesteś przywódcą dezercji.:>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 231
Ehhh, dziś rano - 3 dzień - zmierzyłam poziom ketozy i mam coś pomiędzy 0 a +/- :( już 3 dzień, więc wypadałoby, żeby upragniona ketoza się pojawiła Dodam, że trzymam się jadłospisu i jak narazie nie jestem głodna. Proszę o podpowiedz, jak "wyczarować" ketozę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium