SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358599

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
czy podczas diety mozna brac BIOCLA z zieloną herbata
Przed obydwoma 'normalnymi' posiłkami, można też i przed snem.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam. Jestem dziś pierwszy dzień na DK. Jest ktoś kto dzis zaczał lub juz jest w którymś dniu? Razem raźniej;)
Mam pytanko do joggera: czym mogę zastąpić befsztyk? Może być mieso schabowe? lub piers kurczaka? i ile tego mniej wiecej ma byc?
Mam 165 i 74kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Mam jeszcze pytanie: jak wy jecie tą sałate z olejem i sokiem z cytryna...? jakos nie moge sobie wyobrazic smaku tego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To taki winegret bez octu ale można wetrzeć choćby czosnek

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
czym mogę zastąpić befsztyk? Może być mieso schabowe? lub piers kurczaka?
Może. choć wołowina jest bardziej 'żelazista'
i ile tego mniej wiecej ma byc?
Generalnie jemy tyle, żeby zaspokoić głód, białko:warzywa ok. 1:1

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
Witam,mam 3 dzien za soba zgrzeszyłam troche bo do kolacji zjadłam 1/3 grahamki tak mi sie strasznie chciało...ale juz wiecej nie bede mam nadzieje:) jutro mam fajny dzien bo marchewka sałatka owocowa juz nie moge sie doczekac:)a wam jak idzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63
dziś zaczynam 5 dzień na wadze minus 3 kg.zobaczymy co bedzie dalej chciałabym jeszcze koło 5 no ale zobaczymy.naczytałam sie o tym Therm Line2 i w sumie sa o tym produkcie dobre opinie i mam pytanko cze mozna stosowac ten produkt razem z dietą? kupiłam tez BIO cla z zielona herbata i teraz nie wiem czy tak wszystko na raz to dobrze.czy ta diete mozna stosować dłuzej w celu osiągniecia leprzych efektów?czy moze lepiej jakas inna diete wybrac jako uzupełnienie?a jesli tak to jaką ta diete?pewnie były te pytania juz ale juz przewertowałam tyle stron a na te nie znalazłam odpowiedzi.aha własnie wczoraj dostałam okresu i czy miesiaczka ma jakis wpływ na skutecznosc diety?
a o co chodzi z tym przyznawaniem soga?pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzj jaggerowi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
I therm, i CLA są OK. Dietę można kontynuować jeśli nie powoduje wzrostu temp. ciała. Okres generalnie powoduje zatrzymanie wody, więc fałszuje wyniki, ale na sam proces spalania nie wpływa.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, za miesiąc planuje zrobić sobie 2 tygodnie przerwy od siłowni i zastanawiam się czy mogę wtedy zacząć dietę aby zgubić nieco brzucha bo trochę go przybyło przez ten czas. Zdaje sobie sprawę, że i z mięśnia poleci ale zawsze coś za coś. Dobrze kombinuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28
Witajcie ponownie! Jestem dzis 8 dzień na diecie i jest nadal ok ,nie czuje zbytnio głodu ...no moze czasami wieczorkiem ale wtedy pije wode i jest ok.Mierzyłam ostatnio temp.ciała i miałam 36,6 , 37 stopni- mam nadzieje ze to jest dobrze .W stopy nadal mi zimno zwłaszcza wieczorami no ale da sie wytrzymac.Wazyc sie jescze niewazyłam ale po ubraniach widze ze troche tego paskudzctwa poszło i bardzo dobrze .Mam pytanie do joggera czy mogę tę dietę przedłuzyc czy tez lepiej dac sobie na wstrzymanie,a moze jakąś inną bo kilka kg jeszcze zostanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium