SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357072

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
Misha, "puste kalorie", to nie takie, ktore mozesz wciagać z pozywieniem bezkarnie, chyba zle to pojecie rozumiesz. To sa takie, ktorych musisz unikac, jak ognia, bo wchłaniaja sie niemal natychmiast i rownie szybko trafiaja tam, gdzie nie chcemy ich miec Puste kalorie, to np. alkohol...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
Audiofil, a ty sobie obliczyles??? To idz jeszcze raz przelicz, alboco... Nie chce byc niegrzeczna, ale nie dokonca wierze, ze wiesz o czym mowisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soya tak obliczyłem sobie... aktualnie -150kcal w dni aerobowe w dni siłowe +200kcal b,t,w dokładnie przestrzegane... wystarczy chcieć

Ale dobra ide stąd, bo przez tą dietę kopenhaską jesteście drażliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
Mowiac puste kalorie mialam na mysli majonezy i sosy w salatkach

A mnie Pan Muchomorek tez zaczyna draznic...to ze jak niby mam sobie z dziennego zapotrzebowania obciac 100 kcal zeby sie nie "katowac i czekac 5 lat az schudne 20 kilo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
Ja chudłam 1kg tygodniowo na Montignacu. To nie jest żadna dieta z gazetek.
Tylko że gubią mnie słodycze. Gdybym nie przerwała Montignaca, wyglądałabym dziś zajbiście (do wagi idealnej brakowało 2 kg).
A Kopenhaską robię po to, żeby poćwiczyć silną wolę. Poza tym od niej zaczynałan.
Jak widzę natychmaistowe efekty, to chce mi się walczyć!
Po niej wracam na Montignaca i mam nadzieję, że zapanuję w końcu nad słodyczami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
sorki Misha muchomorek mnie zakrecił i jakos opacznie to zrozumialam... Pierdyknelam ci wyklad, bo naprawde wiele osob pojecie pustych kcal rozumie tak, ze skoro sa "puste" to znaczy, ze mozna je wciagac bezkarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
Oki o pustych kaloriach wiem dość dużó więc nie moglam pomylic z niczym innym
Cale szczescie ze dzien sie konczy bo normalnie bym wciagnela tego snickersa..a co jest najgorsze ze glodna nie jestem tylko ten cukier..bo dzisiaj w sumie mialam dzien bez cukru..Na szczescie rano grzaneczka i kosteczka slodyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
prosze tylko nie bijcie..wiem ze to juz bylo ale w ten szosty dzien ten kurczak to moze byc taki z rozna bez skorki??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
Misha, jasne ze moze byc (ja piekłam sama, wiec caly tluszcz z niego spłynął... pieklam go nadzianego doopka na puszke piwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 148
Hehe niezly patent szkoda ze tego jedzonka nie mozna dzielic na porcje bo nawet polowki nie wcisnelam a pozniej bede marzyc o tej reszcie
Bardziej sie boje o jutrzejszy dzien a pozniej to juz tylko z górki
Pisalam wczesniej ze waga stoi ale dzisiaj sie okazalo jaki mogl byc tego powod (dziewczynki powinny wiedziec) takze w pon wazenie i zobaczymy co z tego wyniknie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium