SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
Ja się poddałam... jednak nie mam tak silnej woli. Tylko niech nikt nie idzie za moim przykładem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
reve szkoda,ale moze jeszcze nie wszystko stracone???to chyba twoj 10 dzien,jak dobrze licze.W kazdym razie i tak wynik masz dobry:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
już stracone... trochę żal ale i tak jestem z siebie dumna 9 dni było cacy
teraz jakieś ćwiczenia, ciemne pieczywko i zobaczymy czy będzie jojo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Reve, trzymam kciuki, by dalsze poczynania nie przyniosły koszmarnego jojo!!!
Bleblee dzięki za życzenia zdrówka, przyda się, bo powaliło mnie ostro i nawet wszelkie zachcianki odeszły (to jedyny plus). Przypomniałaś mi o grzance hehe zapomniałam zjeść, no ale teraz już troszkę za późno

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 103
koniec dety;/na mnie ona nie dzialaa;/;/;/ 7 dni i 2 kg ;/ no zal.;/przechodze na 1000 kcal plus jakies cwiczenia i basen raz w tygodniu. trzymam za was kciuki pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
no tez za siebie trzymam kciuki :D i za ciebie, żebyś "dożyła" kolejnych dni, ale jedno jest dobre po tej diecie, człowiekowi słodycze nie smakują :D jak spróbowałam mojego ulubionego deseru to odechciało mi się jeść słodkości na długi czas... może więcej dobrego jeszcze ta dietka przyniesie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
kammmilka przy Twojej wadze, to i tak jest ok, ale jeśli dodasz ćwiczenia i przejdziesz na 1000kcal, to kto wie... oby zeszło do Twojej wymarzonej wagi!

reve mi niestety czekoladka by baaardzo smakowała, ale dziś przez to paskudne grypsko musiałam wciskać na siłe brokuła i nic więcej nie weszło Wcale mnie to nie cieszy, bo jak zjem za mało, to organizmowi się popitoli i zacznie magazynować tłuszczyk echhh

bleblee mój Ty pocieszaczu humoru, gdzie się podziewasz???

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
kammmilka nie chodzi o to ze nie dziala bo 2kg przy twojej wadze startowej to i tak duzo:)Mysle ze jesli cos ci sie w twojej sylwetce nie podoba to raczej wymodelujesz to cwiczeniami a nie dieta,tak czy czy inaczej gratulacje za wytrwalosc i powodzenia.Reve pamietaj ze DK nie zmienia metabolizmu,trzeba ja ostroznie opuszczac,a wtedy jojo sie nie pojawi:)jogger udzielal rad jak to zrobic,trzymaj sie i nie daj sie!!!:)jowenka-ja tez zawsze po grypie bylam lzejsza:)ale wystarczy klamerka do wieszania prania na nos i jedzonko nie smakuje-wada jest strona wizualna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
ale buzke strzelilam:) i to przypadkowo,ale wlasciwie pasuje do kontekstu:)
Jovenka-tez wszamalabym sloik nuteli,ale ciiiiii....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Oj bleblee nie wywołuj wilka z lasu, bo nutella o zgrozo rezyduje w mojej lodówie ;P i wcale bym jej przez zamknięty słoik nie jadła hehe dobrze,że sił nie mam żeby go odkręcić

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium