SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357050

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
bleblee trzymam kciuki, za ciebie io za siebie hehe, a kupiłam koszyk truskawek to zamiast kompotu pochłonę parenście a 10 dag ma tylko 35 kac i IG tez niskie to można:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7129
Witam :)
Specjalnie się zarejestrowałam żeby dołączyć do szanownego grona :)
U mnie dzisiaj minął szósty dzień diety i to bez jakichś specjalnych sensacji, Około 3 dnia miałam jakieś straszne osłabienie (nie chciało mi się ruszyć ani ręką ani noga) ale już minęło i mogę sobie spokojnie fundować codzienną dawkę aerobów :)Na siłowe ćwiczenia trochę mi jednak brak sił.
Prawdę mówiąc to się spodziewałam jakichś straszliwych męczarni i komplikacji po lekturze tych wątków ( nie no, wszystkiego przeczytać jeszcze nie zdążyłam, ale sporo). Ogólnie jest mi strasznie gorąco na tej diecie (i to wcale nie jest wina upałów) i co najciekawsze bardzo mnie dziwi że niektórzy mają problemy... hm... w WC, bo u mnie to raczej "łatwi weszło, łatwo poszło" (ale bez sensacji na szczęście
Jak pewnie większość powiem, że głodna nie chodzę, ale nie ukrywam że pożarła bym coś dobrego :) No ale twarda jestem :)

Jogger Tobie to się należy pokojowa nagroda Nobla. Jak bym musiała tyle razy odpowiadać na te same, podstawowe pytania, to bym chyba już dawno jakieś klątwy na pytających rzucała, albo ich wirtualnie podusiła :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 dzień:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
witaj czarnamaro:)to bardzo dobry znak ze jest ci tak goraco pewnie osiagniesz jakis swietny wynik,a jak jeszcze cwiczysz to juz napewno bedzie spektakularnie:)
ja dzionek 2,wlasnie sacze kawke:)
mireczka truskawki sa boskie szczegolnie z cukrem i smietana 18%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
PRMPR powodzenia-dla mnie dzien 3 jest zawsze najgorszy:)a zbliza sie wielkimi krokami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakoś narazie jest OK, pewnie kwestia przyzwyczajenia:) narazie 2 kilo około po dwóch dniach, najgorszy jest 7:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Witam nowych PMPR (chyba coś namieszałm, CzarmaMara - trzymamy za was kciuki.
Umnie dzień piąty, ale tradycyjnie poranna marchewkę zastąpiłam kawką.Hehehe jeszcze miesiąc temu nie ruszyłabym kawki bez mleka, a na dodatek z cukrem, a teraz nie wyobrażam sobie innego poranku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Witajcie moja grupa wsparcia twioerdzi ze sie nie zlamala wiec niedlugo konczymy 4 dzien :) zobaczymy co beda mowic jutro w pracy :) ale ja nie chudne wogole moze przez to ze niedawno ta diete stosowalam sama nie wiem czy ktos zna na to odpowiedz ???? Bleblee fajnie ze jestes :) A mireczka jak to mozliwe ze ty masz 4 dzien jak ty tak dawno zaczelas?? zlamalas sie gdzies po drodze?

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Hej hej NikitaF, bo ja drugi raz ciągnę DK prawie pod rząd, ponoć można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
piaty dzień Nikitko
a znając życie niedługo znowu będzie piąty hehe, bo nie zamierzam poprzestać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium