SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70
Właśnie spożywam mój pierwszy obiadek. Pycha!!! Tylko właśnie odkryłam, że niemieckie kury znoszą dużo gorsze jajka niż polskie (przywiało mnie na studia do Niemiec...)
Dzięki Joyce za przepis na kompot! Mam jeszcze wątpliwości co do befsztyku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
Ja befsztyku nie jadam - tylko gotowanego kurczaka:) Szybko, smacznie i zdrowo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
Ja też na ogół jem kurczaka. Po prostu kroję go w kostkę, obtaczam w słodkiej, czerwonej papryce i wrzucam na suchą (i porządnie już rozgrzaną, bo inaczej mięso straci całą wilgoć i zostaną tylko wióry!) patelnię teflonową. Cały czas mieszam, żeby się nie przypaliło i voila! Smacznie i bez grama zbędnego tłuszczu. ;)
Z kolei wczoraj wymyśliłam podobny, równie prosty sposób na rybkę. Rozmroziłam filet, pokroiłam go w kostkę i skropiłam bardzo obficie sokiem z cytryny. Wszystko to wrzuciłam na teflonową patelnię bez tłuszczu i chwilę podsmażyłam. Mniam! Chyba jeszcze nigdy ryba nie smakowała mi tak bardzo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 147
No a ja na antybiotykach jadę... :( a co do diety..to bardzo mało jadłam przez te ostatnie dni,nie mam wogole apetytu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie jest to zbyt zdrowe, ale podwyższona temperatura sprzyja spalaniu - szybszy metabolizm nawet bez ECA Doptypuj się o bezcukrowe wersje leków, np. Septolete może być z cukrem i bez.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70
Bardzo interesuje mnie, jaka jest właściwie idea diety kopenhaskiej? I dlaczego jest ona taka skuteczna? Zna ktoś odpowiedź?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 147
z tego co wiem to nakręca Twoja przemiane materii ;] na maxa i robi czary mary, by ta przemiana materii dzialala bez zarzutów ;P hehe no i zauwazasz co jesz..zwracasz uwage na produkty jakie kupujesz..w skrocie zwracasz uwagę na to czego organizm potrzebuje i w jakiej formie najlepiej mu to dostarczyc ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
A czy przy tej diecie można ćwiczyć? Czy przy tak ubogim żywieniu lepiej nie maltretowac dodatkowo organizmu jakimiś treningami?
A może włączenie ćwiczeń daje lepsze rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 147
Chyba lepiej cwiczyc :] skóra jeśli robi się wiotka to zdecydwanie ćwiczenia pomagają w ujędrnianiu :) jakis basen albo fitness? Ja myslałam o fitness..bo na basen wielorybów nie wpuszczają :DDDDDDD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 284
To chyba zacznę ćwiczyć wcześniejszym treningiem (siłowy, potem aerobowy).
Mam nadzieję, że wytrzymam:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium