SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356928

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3111
Można wcześniej - wszystko zależy od indywidualnego trybu dnia - samemu trzeba wyczuć, jakie pory lunchu i obiadu będą optymalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3111
Cholera, coś niedobrze. Temperatura 36.3, czyżby spadł metabolizm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 238
Moze Jogger zajrzy - ponawiam pytanie - czy moge rano pic alveo i Colon Slim rozpuszczony w wodzie?
Dzisiaj tak zrobilam - a dzis pierwszy dzien - wlasnie pije kawe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Ja już po herbacie. Wow-to JUZ 7 dzień!!!Nie mam zamiaru zjadać całego kurczaka-to jakiś absurd. W niektórych rozpiskach jest kawałek chudego, grilowanego mięsa. A na kolację.......pyszne NIC!!!!!!!!!Pozdrawiam i życzę jak największych spadków wagi!!!!!!!!

..."kocham Cię życie"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
10 dzień, a ja pół kilo przytyłem:) pewnie woda, bo na sól sobie pozwoliłem:) dzisiaj dużo wody, zeros osli. już po kawie i redd bullu. czy po kopenhadze można jeden dzień max węglowodany i potem dieta niskowęglowodanowa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
witam!dzien trzeci,ledwo w siebie dzisiaj wcisnelam obiad(szynka i jajka)zamienilam z kolacja,wole przed snem wsunac cos lzejszego:)Czuje sie wysmienicie,glodu zero,lekka jak piorko,chociaz z wazeniem poczekam do konca!jak wytrwam:P Trzymajcie sie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Ale wlsanie sobie zdalam sprawe ze tworzymy pelna przekrojowke jezeli chodzi o etapy dietki:)
megiwpiegi 1dzien,ja 3,r1p 7 i PRMPR 10.
Jak poprzednio bylam na DK to mialam wrazenie ze wlasnie co trzy dni widac kolejne efekty!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3111
dzień 8, ciężko dziś, coś żołądek się zaczyna buntować, jakiś taki dyskomfort czuję...

@jogger: tak jak radziłeś kupiłem dziś bcaa, facet w sklepie z odżywkami podpytał co i jak, po czym doradził, żebym kupił też odżywkę białkową i pił co wieczór przed snem. Rację ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Ja biorę tylko ginkofar z witaminami i jakoś ciągnę. Wprawdzie grzeszki popełniam.Wczoraj 2 pierogi, dzisiaj słodka kawa w pracy i TIK TAKI (2-3 na dzień). Jak przeżyję NIC na kolację, to później już z górki. Głodek czuję,ale jakoś się trzymam. Właściwie to daję radę dzięki WAM. Super,że TU jesteście!!!!!!! Ciekawa jestem jak radzi sobie towarzystwo po DK????

..."kocham Cię życie"...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
eccem: Owszem, ale taką, co ma >=90% białka

Zmieniony przez - jogger w dniu 2008-02-26 15:18:35

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium