SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 356947

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283



Zapomniałam dodać, że mnie też czeka komunia za niecałe 2 tyg, 3 maja i już tam chciałabym wyglądać bosssko.
Ale mój główny cel, to 20 czerwiec- ślub szwagierki, która od kiedy sie znamy rywalizuje ze mną, zatem ;> ... dam jej popalić hehe

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Hej dziewczeta ja juz po kawce,na DK zawsze jestem rannym ptaszkiem,taki czlowiek lekki i pelny energii:)
elvis ja wlosy garsciami gubie co roku jesienia i odkrylam inneov,dla mnie istne cudo,troche drogi ale warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
teraz mi sie pomieszalo:)z wlosami to do reve oczywiscie,a ciebie elvis chce pocieszyc ze chyba anoreksja to ostatnie chorobsko ktore nas dopadnie!!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Hello bleblee pozdrawiam znad kawusi, a mój ranny ptaszek siedzi w krzesełku i wali z całych sił zabawką w blat hehe, gdyby nie on, to ja zapewne gniłabym w wyrku do minimum 8

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
hej jovenka!!!:)Ja na razie mam tylko obowiazki wzgledem psa:)no ale od czegos trzeba zaczac:)Na szczescie moj stwor czworonozny jest strasznym leniwcem,to ja go ostatnio maltretuje zbyt dlugimi spacerami:)A wracajac do rozstepow to jest chyba w ciazy niestety norma,kolezanka sie smarowala i wszystko bylo cacy,az tu nagle dwa dni przed porodem-dwa wielkie rozstepy przez caly brzuszek!!!Co za pech:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Hehe wiem coś na temat leniwych psów, bo gdy mieszkałam z rodzicami, to takiego mieliśmy - rodzice mają do dziś
A jeśli chodzi o rozstępy, to inwestowałam w najlepsze kremy (mustela) i dupsko blade, bo wyszło ich całe stado
No ale dla takiego skarba warto było!!!
Dziś robię mega wersję light diety, bo zjem tylko 2 jaja i schab Czuję się pełna, jak zatopiona łódź podwodna po wczorajszym!!!!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
tak... tak będę próbować skrzypu (do picia), choć moje włosy to jakiś ewenement bo jak brałam tabletki ze skrzypem, to żadnej szczególnej reakcji z "ich" strony nie było...
ale propozycja joggera brzmi zachęcająco :D dzięki :*

jovenka, jesteś jak titanic zatonęłaś po wczorajszym xD
normalnie zazdroszczę wam tych psów... pochodzić albo pobiegać macie z kim, a mi tak samej głupio :/ chyba sobie kupię jakiegoś

a poranna kawa nie została cała wypita... nie dałam rady, choć zmusiłam się do 1/3

NikitaF, trzeba było kupić te spodnie, jak ci motywacji zabraknie (a kryzysy bywają), to spróbujesz w nie wejść, a jak się nie da, to od razu przejdzie ci ochota na schabowe, snikersiki, wraz z polskim pieczywem na czele...

Zmieniony przez - Reve w dniu 2008-04-21 11:01:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
reve mi tez bylo samej glupio,zaczelam z psem i jest mi jeszcze bardziej glupio:)bo nie dosc ze sie tocze,zlana potem i z czerwonym ryjkiem to wygladam jakbym maltretowala zwierze,bo moj pies biega z niezadowolona mina i udaje smutnego,a potem caly dzien lezy ze niby taki wykonczony:)Mimo to polecam psiaki schroniskowe:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
ide majstrowac jajka sadzone z pomidorem i czerwona herbate:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
reve mam taki patent na kawe,utrzyj lyzeczke kawy rozuszczalnej z lyzeczka cukru i odrobinka wody,zeby ci sie zrobil taki kogel-mogel i zalej potem woda,zrobi ci sie taka fajna pianka i chyba lepiej smakuje:)Ja zostalam kawoszem przez DK kiedys wcale nie pilam,a teraz ranek bez kawy to ranek stracony:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium