SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 699
dzieki jogger. dam sobie iec spokoj z ta dieta.
co do ketozy - podobno przycukrzycy to nie za dobre?
poza tym tluste jedzenie strasznie podnosi cukier po kilku godzinach, a taki cukier (po tlustym) bardzo ciezko zbic dodatkowa insulina, wiec niestety odpada i atkins i optymalana.:(
no nic, pozostaje liczyc kalorie i jesc wegle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
co do ketozy - podobno przy cukrzycy to nie za dobre?
Tak - ale gdy masz jednocześnie wysoki cukier. W ketozie dietetycznej chodzi o przejście na tłuszcz jako podstawowe źródło energii.

Zmieniony przez - jogger w dniu 2008-12-30 12:12:47

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
tluste jedzenie strasznie podnosi cukier po kilku godzinach
Jeśli łączysz z dużą ilością węgli to tak, a tu chodzi o ich ograniczenie - żeby ograniczyć i insulinę, która powoduje tycie.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
hej wlasnie rozpoczynam diete,nie jestem czlowiekiem ktory nadaje sie do diet,co z tego zycia ma normalny czlowiek? trzeba juz nawet smakolykow sobie odmawiac ale my kobiety tak mamy ze jakos chemy byc ladne...pomysl na diete podsunela mi kolezanka po 2 maluchow nie stety nie wygladam jak 18 i nie czuje sie tak,jakos sily i ochoty brak na pozadny sport ale mysle ze z 2 maluchami w wieku4 i 2,5 jest sportu dosyc duzo no ale mamy zime wiec sie ogranicza latanie i tak jakos przybylo pare kilo i czuje sie jakbym wazyla ze 150 kilo,nie rozumiem grubych ludzi.mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto mi otuchy doda i odpowie na pytania moje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
takie male pytanlo mam manstruacje i zaczelam ta diete poniewaz 2 tygodnie przed jem-sorry obzeram sie na maxa a po menstruacji 2 tygodnie nie jem prawie nic wiec wpadlam na pomysl ze w tym czasie bedzie latwiej mi sie pochamowac ale czy to dobry pomysl w tym czasie robic diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Dobry, bo ta dieta uzupełnia żelazo hemowe, które tracisz wraz z krwią

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
aha,ale musze przyznac ze straszne dla mnie jest ta ranna kawa-do tej pory nie pijalam kawy a moje sniadanie bylo najwazniejsze i najwieksze za to nie jadlam nic na wieczor a teraz jakos odwrotnie ale jest ok.tylko troche sie rece trzesa..hihi nie mam silnej woli i pierwszy raz robie diete ale mam nadzieje ze dam rade.moe jakies dodatkowe witaminki czy cos takiego by mi sie przydalo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
"Wyciąg ze skrzypu z witaminami" bo mogą wystąpić problemy z włosami

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52
zamiast lunch zjadlam obiad bo umieralam a ze niejestem zajadaczem wieczorem robie sobie wlasnie jajka z pomidorkiem,moze tak byc przestawione?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Tak, byle zawsze było i białko, i warzywo

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium