SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357034

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 285
no to i ja dzisiaj formalnie rozpoczynam. Już po porannej mocnej kawie z cukrem i do dzieła. Jestem w trakcie przygotowywania sałatki jajkowo- szynkowo- sałatowej i sałatowo-pomidorowo-sałatowej:)bo dzisiaj wracam dopiero o 21 do domu:) także raczej we własnej lodówce nic na mnie nie będzie czyhać:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Zatem i ja pozdrawiam znad porannej duużej czarnej i życzę miłego dnia, bez uczucia głodu i żadnych migren!!!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Witajcie dziewczyny znad porannej czarnej

Masz racje jovenka dzis lub jutro powinnam dostac miesiaczke, czy to znaczy ze kg poleca mi po jej zakonczeniu czy po prostu spadnie ich mniej ((( co zrobic zeby spadlo wiecej

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Spokojnie NikitaF, kg zlecą tyle, ile powinny, trzymaj się dietuni, a zobaczysz, że i po niej będziesz chudła, oczywiście jeśli zachowasz tryb racjonalnego odżywiania Ja zaczełam z miesiączką 7 kwietnia i w 8 dni spadło mi 5kg :) Później tylko 1, a niby było już po miesiączce!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Wiec wszystko zależy od organizmu oki bede cierpliwie czekac az spadna te kg teraz juz sie nie bede wazyc bede trzymac sie diety i moze to cos da )

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
To naprawdę działa Dziś mój czwarty dzień i 3,5kg gdzieś sobie poszło i czuję się całkiem dobrze. Wczoraj poszłam sobie na solarium (tak, tak...wiem że to niezdrowe), ale jakie to przyjemne byc ciut chudszym i w delikatnie brązowej skórze. Trzymajmy się razem bo wiosna w pełni.... A zapomniałam wam napisac:::: Mój mąż niby nigdy nie powiedział mi że coś za dużo ważę.( przed DK 172cm wzrostu i 79 kg) A oto wczoraj dawał jakieś dziwne znaki że po DK może byc całkiem fajnie

magdola

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Racja NikitaF, schowaj wagę w ciemny kąt i zważ się na koniec, by się nie demotywować
Magdola gratulacje!!! Ja na Twoim miejscu po 1 tyg też wagę bym gdzieś zapodziała, bo mówią, że jeden tydzień jest bardziej efektywny od drugiego i szkoda by było, gdybyś się zawiodła troszki jak w jakiś dzień nic nie poleci, a taki zdaża się na 90%
Mój mąż też niby mówił, że na co mi dieta, ale po -7kg jakoś bardziej zaczął się przytulać.. hihi

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 283
Aaaaa a propos solarium, to też się wybieram, bo wówczas ciałko wydaje się być szczuplejsze no i zgrabniejsze!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105
Jovenka ja byłam na solarium pierwszy raz w tym roku i wiesz co, niby nic jeszcze nie widac ale ja już czuję się lepiej, a w sobotę znów sobie pójdę aby nie byc zupełnie "białym człowiekiem"

magdola

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
po kawce ;) z grzaneczką, główka nie boli jogger jak mnie znowu złapie to skorzystam z porad

byle do owocu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium