SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM 1 raz co i jak ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
witam, chce isc na solarium , lecz nigdy jeszcze nie bylem i nie wiem co i jak. Mama takie pytanie co mam zrobic jak wejde do tego pomieszczenia?? płace tam expedience na kilka minut, wchodze do pomieszczenia z dolarium rozbieram sie wchodze na to "łóżko" właczam jakis guzik opalam sie kilka minut i wychodze?? czy jak to jest ?? kiedy bede wiedzial ze juz zaczalem sie opalac a kiedy skonczylem? sorry ale jestem zupelnie zielony, nie chce przyjsc jak i glupi i nie wiedziec cos robic. prosze o porade krok po kroku co sie robi tam ??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Ciemna karnacja jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna dla większości osób i nie ma tutaj podziału na płeć. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wolą płeć przeciwną o ładnie opalonej skórze. Z tego też względu wiele osób decyduje się na regularne odwiedzanie solarium.

Solarium jest punktem usługowym, który oferuje odpłatne urządzenia do opalania się za pomocą promieni UV. Urządzenia te zbudowane są z lamp UV, które emitują dawkę promieniowania przybliżoną do tej, jaką emituje słońce. Dlatego też skóra nasza nabiera kolorytu i robi się ciemniejsza. Używanie tego typu urządzeń polega na położeniu się lub staniu w urządzeniu przez kilka, lub kilkanaście sekund. Warto jednak pamiętać, że narażanie naszej skóry na zbyt dużą ilość promieni UV może nie tylko spowodować poparzenia, ale z czasem nawet powstanie nowotworu skóry. Poza tym powoduje również przyspieszone starzenie się jej.

Twój problem jednak polega na obawach przed wejście do tego typu punktu. Zdecydowanie nie ma czego się wstydzić, czy bać, tylko udać do osoby oferującej usługę i spytać interesujące się kwestie. Osoba ta poleci Ci, ile minut należy wybrać na początek, w zależności od Twojej karnacji i ustawi urządzenie. Jeżeli będzie to kapsuła leżąca, to należy się rozebrać do naga i położyć. Następnie zamknąć kapsułę i nacisnąć przycisk "start". Włączą się lampy i będziesz się opalał. Po zakończonym czasie opalania lampy się wyłączą i będzie to dla Ciebie informacja, aby podnieść kapsułę i wyjść. Oczywiście należy się ubrać, gdybyś tego też nie wiedział. W czasie opalania należy mieć zamknięte oczy lub nałożone specjalne okulary, które na pewno będą w urządzeniu.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
https://www.sfd.pl/temat88543/ ^^

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
w tym linku co mi wyslales niema odpowiedzi na moje pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7677
Stary nie pękaj.Jak ja wszedłem na solarium pierwszy raz,też nie wiedziałem "co i jak",ale zauważyłem bardzo ładną blondyneczkę z obsługi,więc wypaliłem z taką kwestią:"Przepraszam Cię bardzo,ale jestem tu pierwszy raz.Czy mogłabyś mi wyjaśnić za co odpowiadają poszczególne przyciski w kabinie?"
Uśmiechnęła się i od razu pomogła.I po bólu :)
2

"Mam tylko jeden cel-Rozwój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
wchodzisz tam najczesiej jest guzik z napisem start za nim go wcisniesz amykasz łozko chyba ze automat:P opalasz sie gdy skonczy ci sie czas juz łóżko automatycznie sie wylacza w ychodzisz nie zapomnij sie ubrac i wychodzisz ! a tak na marginesie w kazdym porfesionalnym solarium czlowiek z obslugi pyta sie czy wiesz jak i co ! powiesz ze nie to ci wytłumaczy u nas wszysciutko mowia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7677
No,kielek007 jeszcze tak zbajerujesz panią z obsługi,że twoją żoną zostanie :P

"Mam tylko jeden cel-Rozwój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 151
dziekii, pojde bez strachu ;P najwyzej mnie wysmieje tam..
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
czemu maja cie wysmiac to ich obowiazek ci powiedziec co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7677
Zgadza się,to leży w zakresie ich obowiązków
1

"Mam tylko jeden cel-Rozwój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Czesc. Mam problem. Dzis bylam pierwszy raz na solarium..
Poprosilam pania z obslugi zeby mi wytlumaczyla co i jak. noi mi wytlumaczyla. Ale nie wiem czy czegos nie zrobilam zle..
Bp gdy wlonczylam start nic sie nie dzialo wiec wlonczylam jeszcze raz.. Lecialy mi sekundy.. wiec myslalam ze wszystko spoko. Ale niewiedzialam, bo zawsze bylam przekonana ze tam sie wszystkie te lampy powiiny swiecic.. Ale mi sie tylko $wiecila tylko ta jedna przy drzwiach.. czy to tak powiino byc??
Wogole te drzwi jakos mi sie nie opuscily do konca. byl jakis odstep moze 3 cm. Probowlaam je zamknac do konca.. Ale pomyslalam , ze moze tak powiinno byc. Czy moze mi ktos pomuc??
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20
zmien solarium,wlaczasz start i nic??i sie nie domyka...moze stare lozko.Sprobuj w innym Solarium
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie badania???

Następny temat

Usuną mi pęcherzyk żółciowy

WHEY premium